כל מה שצריכים לדעת על מנוף זרוע

לעומת מנופים אחרים, מנוף זרוע יכול לשאת משקל רב לגובה בשלמות וללא צורך בפירוק. המאמר יפרט את כל מה שאתם צריכים לדעת על מנוף זה.

נגן וידאו

מה מובילים באמצעות מנופי זרוע?

מנוף זרוע מאוד פופולרי בתעשיית הובלת הדירות, אל לא רק שם. מכיוון שבאמצעותו ניתן להגיע לגובה עצום ולשאת משקל כבד, עושים בו שימוש גם בתעשיית הבניין. בעזרתו ניתן להעביר קרוונים לצורך מגורים, מכולות, ציוד מודולרי, שקי בטון ומלט וחומרי בנין נוספים. בתחום הובלת הדירות ניתן להעביר ציוד כבד בשלמותו ללא צורך לפרק ולהרכיב כמו: סלונים, פינות אוכל, מיטות ורהיטים נוספים. זהו פתרון יעיל כאשר הדירה בקומה גבוהה ואין יכולת להשתמש במעלית מעצם היותה קטנה או לא תקינה. במקום לטפס במדרגות, לעטוף את הריהוט בשמיכות כמו פעם ולקוות שלא יפגע, מנוף זרוע הוא הפתרון. המנוף מרים את הציוד ללא פגע והשימוש בו מומלץ מסיבות נוספות.

מנוף זרוע
מנוף זרוע

כדאיות וחיסכון במשאבים

השכרתו של מנוף הזרוע משתלמת למוביל הדירה. במקום שהסבלים יעבדו באופן ידני, מעלים את המנוף למרפסת ודרכה מעבירים את הציוד בשלמותו לדירה או למשרד. חברת ההובלה חוסכת בכך כוח אדם וזמן מיותר שהייתה מבזבזת בדרך אחרת. מעבר לכך, בשל העובדה שחברת שירותי המנופים מעניקה אחריות וביטוח, אין צורך לדאוג שהציוד יינזק ולכן היא חוסכת למובילים הרבה כסף ודאגות מיותרות. בסופו של דבר ההובלה הופכת למהירה, יעילה ובטיחותית יותר.

כיצד בוחרים חברת מנופים אמינה?

חברת מנופים מקצועית ובעלת ניסיון צריכה לשאת את כל האישורים ורישיונות ההסמכה לעבודה עם מנוף. לא כל אחד יכול לנהוג במנוף ויש לעבור הכשרה מיוחדת לכך. בנוסף, בגובה מסוים חייבים גם רישיון לעבודות גובה. כדאי לקבל המלצות על חברה אמינה דרך מכרים או דרך הרשת ולא לבחור בחברה שאינה ידועה או ללא האישורים הדרושים. תוכלו גם להשוות מחירים דרך האינטרנט ולבדוק כמה עולה להשכיר לשעה את שירותי המנוף. חשוב גם לבדוק מה האחריות והביטוח כוללים ולדעת שיש כתובת אליה ניתן לפנות במקרה של תקלה.

זקוקים למנוף ?
היי, נעים מאוד, אני תומר.
אם אתם זקוקים למנוף אני זמין בווטצאפ בכל שעה ואשמח לענות לכל שאלה! דברו איתי עכשיו ←