מנוף זרוע – בשביל הבטיחות שלך

תומר מנופים מציבה את הבטיחות שלך בראש סדר העדיפויות בכל הנוגע למנופים מסוג מנוף זרוע. קודם כל, זה מתחיל בהקצאת מנופים וכלי עבודה רק לאחר בדיקה מקיפה ומעמיקה. הבדיקה כוללת את כל האלמנטים המכניים של המנופים והיא מתבצעת על פי כללי הבטיחות המחמירים ביותר בעולם. מלבד זאת, אנו נוכל לעזור לך לבחור מנוף מתאים לכל משימה ועבודה בגובה – על מנת שהפרויקט יתבצע בצורה בטוחה, יעילה וכמובן גם משתלמת יותר עבורך.

למה להשתמש במנופים שלנו?

שירותי השכרת מנופים מייחדים אותנו ונותנים מענה מקיף לצרכים שלך. אנו דואגים לבטיחות שלך ושל העובדים כבר מהרגע הראשון ומסוגלים ללוות אותך בכל סוגי הפרויקטים: החל מעבודות בגובה של הקמת מבנים חדשים והתחדשות עירונית, דרך הקצאת מנוף להובלות קטנות ועד שילוב מנופים ופתרונות הרמה בשיפוץ בתים פרטיים.

התייעצות איתנו חוסכת לך זמן וכסף

שיחת ייעוץ ללא התחייבות מפרידה כעת בינך לבין מידע מעודכן על מנופים ופתרונות הרמה. אנו מבינים שבטח יש לך שאלות לגבי סוגים שונים של פתרונות כאלה, אך אצלנו התשובות מחכות לך תחת קורת גג אחת. בהמשך, זה אומר שדרכנו יהיה לך קל יותר להשיג גם מנוף להרמת פריטים ספציפיים וגם מנופי סל להרמת אדם.

ציוד כבד מעלים איתנו – או לא מעלים בכלל

היכולת שלנו להתאים עבורך מנוף הופכת את הפרויקט הבא שלך להרבה יותר בטיחותי. בעזרת מנוף זרוע יתאפשר לך לדוגמה להרים ציוד כבד לגובה, אך לדאוג שזה יתבצע בלי לדרוש ממך חריגה מתוך מסגרת התקציב.

מה מנוף זרוע יכול להרים עבורך?

אנו נשמח להיות מעורבים בשירותי השכרת מנופים לשם העלאה והורדה של ציוד שהוא לא רק כבד אלא גם מסורבל, כגון:

חומרי בניין של מלט, חצץ וזכוכיות

מבנים, מכולות ומשטחי דשא

מכשירי חשמל ומערכות מיזוג תעשייתיות או ביתיות

שלטי חוצות ושלטי פרסום

גיזום עצים

שביעות הרצון שלך עומדת בראש סדר העדיפויות!

השוואה בין סוגים שונים של מנופים ופתרונות הרמה עלולה לעכב את הפרויקט הבא שלך. כאן אנו נכנסים לתמונה עם אפיון מלא של צרכים ותקציב, באופן שמאפשר לך גם לשכור מנופים בלי להתאמץ. במילים אחרות, אנו נדע להתאים לך מנוף שהכי מתאים לפרויקט אבל גם נדאג שההפעלה שלו תהיה בטיחותית ונכונה.

מחיר טוב הוא רק הבונוס

מנוף זרוע הוא כיום חלק בלתי נפרד מארגז הכלים של עבודות לגובה. בשביל להשתמש במנוף מן הסוג הזה, צריך לשכור אותו מגורם מקצועי ובמחיר הוגן. כאשר המחיר הוגן ועולה בקנה אחד עם הצרכים של הלקוחות, יש סיכוי גבוה יותר לכך שהמנוף יעשה את העבודה שלו בצורה נכונה – ושעוד יישאר מקום בתקציב להוצאות נוספות. לכן אנו מתחייבים למחיר הטוב ביותר ומזמינים אותך לבדוק אותנו. נציגינו ממתינים לפנייתך כעת.

הציוד שלנו עובד בשבילך

שנים רבות של ניסיון הופכות את תומר מנופים לגורם אמין ומקצועי. כל הצוותים שלנו עוברים הכשרה מקיפה על מנת להעניק לך את השירות הטוב ביותר, מה גם שאנו מתחייבים לעמידה בתנאים ובלוח הזמנים. כמו כן, כל הציוד שלנו עובד בשבילך גם בהתראה קצרה ותמיד יש לנו מנופים פנויים שיעזרו לך לבצע עבודות בגובה.

לחיצה אחת ויש לך מנוף

נציגי תומר מנופים זמינים עבורך באתר הרשמי, בוואטסאפ או בטלפון. אנו יודעים שחשוב לך לסיים את הפרויקט כמה שיותר מהר, אך מציעים לך גם לשים לב לעניין הבטיחות. אם ברצונך ליהנות מהיתרונות של מנוף זרוע, צור  קשר כבר עכשיו

זקוקים למנוף ?
היי, נעים מאוד, אני תומר.
אם אתם זקוקים למנוף אני זמין בווטצאפ בכל שעה ואשמח לענות לכל שאלה! דברו איתי עכשיו ←