מנוף זרוע

בשל השיפוצים ועבודות הבנייה ההולכות ומתרחבות במהלך השנים האחרונות, החל לעלות באופן ישיר גם הביקוש עבור בעלי מנוף זרוע ומתקני הרמה שונים שיבצעו עבודות הרמה שונות. אחת החברות הגדולות והמתקדמות כיום בענף היא חברת תומר מנופים. אז מה הם היתרונות של חברת תומר מנופים על פני שאר החברות הקיימות כיום בענף? מה כדאי וחשוב לבדוק לפני שסוגרים עם חברת המנופים על מנת ליצור את העבודה היעילה ביותר? והאם בחירת חברת מנופים חיצונית מוכרחה להיות עסק יקר ומתיש עבור הכיס שלך? במאמר הבא ניתן לך מספר המלצות ודגשים חשובים בדרך לבחירת חברה המנופים הטובה והמקצועית ביותר עבורך.

למה דווקא תומר מנופים אל מול שאר החברות הקיימות כיום בשוק

כמו שהוזכר עוד קודם לכן, עבודות מנופים החלו לתפוס תאוצה בשנים האחרונות ולכן הבחירה של חברת המנופים הטובה והמקצועית ביותר בשוק נעשתה קשה במיוחד. כחברה מובילה בתחומה, לתומר מנופים מגוון רחב של יתרונות על פני שאר המתחרות, כאשר בין היתר ניתן למנות:

מגוון

אחד היתרונות החשובים והבולטים של חברת תומר מנופים אל מול שאר החברות המתחרות הקיימות כיום בשוק הוא נושא המגוון. תומר מנופים מספקת מגוון רחב של מתקני הרמה שונים ברמה הגבוהה ביותר, בין אם יש צורך במספריים חשמלית או מכנית שיאפשרו עבודה בטוחה ויציבה בגבהים גבוהים במיוחד, מנוף זרוע שיוביל מטענים שונים ומגוונים לגבהים שונים או בין אם יש צורך בעבודה עם מרפסת מוגבהת שתאפשר לפקח על העבודה ולשמור על בטיחות העובדים, תומר מנופים היא הכתובת שלך.

יעילות

היתרון השני וחשוב גם הוא במיוחד מדבר על נושא העבודה היעילה. עבודה עם תומר מנופים מבטיחה לך שככל משימה הנצרכת מהמנוף תבוצע בצורה היעילה, הבטוחה והמהירה ביותר. בין אם יש צורך במעבר תכולת דירה לדירה חדשה שתתאפשר בצורה מהירה ויעילה ללא שימוש בחברות הובלה מורכבות שייקח להן זמן רב להעביר את תכולת הדירה והרבה מאמץ פיזי, הרבה עובדים ושלא נדבר על הזמן הרב שיישרף בעליה ובירידה במדרגות, או בין אם יש צורך בעבודות גיזום עצים למיניהן, ניקוי חלונות בגובה, עבודות תאורה שונות, או שיפוצי ותיקוני גג למיניהם, תומר מנופים תאפשר לך להיות בראש שקט ותדאג לספק לך את העבודה המקצועית והיעילה ביותר.

מחיר

היתרון השלישי של תומר מנופים על פני שאר המתחרים הקיימים כיום בענף המנופים הוא נושא המחיר. עסקים רבים מציגים את עצמם כאשפים בתחום המינוף אך כאשר מדבר אתם על העבודה והפרויקט הנדרש לביצוע עם המנוף, מופתעים לגלות שהמחיר שהם דורשים עבור העבודה הוא אסטרונומי ולא הגיוני אל מול העבודה הנדרשת. תומר מנופים מדברת שפה אחרת, כאשר אצלנו ביכולתך לקבל מחירים משתלמים במיוחד עבור כל פרויקט.

עבודות מנוף זרוע מקצועיות ובטוחות בתומר מנופים

תומר מנופים מספקת לקהל הרחב מגוון רחב של עבודות מנופים מקצועיות, יעילות ובטוחות וביניהם – עבודות תאורה עם מנוף בגובה, מנופי סל לגיזום עצים, מנופים עם מרפסת לצורך בקשה ופיקוח, ניקוי חלונות בגובה באמצעות מנוף, עבודות עם מנוף מספריים חשמלית ועוד. אנו בתומר מנופים שמים דגש על יעילות ובטיחות לקהל לקוחותינו היקר וכל זאת במחיר משתלם במיוחד.

עכשיו בטח ברור לך, כאשר מדובר בהחלטה כה חשובה הקשורה בנושא של בטיחות ומקצועיות אנו ממליצים לא להסתבך וללכת על בטוח – לבחור בתומר מנופים. אין סיבה לחכות, נשמח לעמוד לרשותך בכל פנייה, שאלה או בקשה בטלפון, בוואטסאפ או בטופס 'צור קשר' שמופיע באתר.

זקוקים למנוף ?
היי, נעים מאוד, אני תומר.
אם אתם זקוקים למנוף אני זמין בווטצאפ בכל שעה ואשמח לענות לכל שאלה! דברו איתי עכשיו ←