מנוף זרוע ויתרונותיו

מנוף זרוע פועל בטכנולוגיה המקלה על האדם ומאפשרת לו להגיע לגובה עצום באופן יעיל ומהיר. המאמר יעסוק בחשיבות של מנוף מסוג זה ויתרונותיו הרבים.

למי מתאים שימוש במנוף זרוע?

מנוף זרוע משרת את התעשייה במשק לצורך הרמת ציוד כבד ועובדים לגובה רב. אנשי מקצוע בתחום החשמל יעזרו בו בעבודות חשמל בגובה. עובדי אינסטלציה והדברה יעשו בו שימוש במקומות צרים, שירותי ניקיון חלונות בגורדי שחקים, תליית שילוט פרסומי, עבודות בנין והעברת ציוד תכולה של דירה או משרד באמצעות מובילים. למעשה, כל עבודה שיש לעשות בגובה ולא ניתן לבצע בדרך אחרת, מתאפשרת באמצעות מנוף זרוע. כשרוצים להרים עובדים לגובה רב זהו האמצעי הבטיחותי ביותר הנעשה באמצעות חיבור אביזרים נלווים למנוף הזרוע.

מנוף זרוע
מנוף זרוע

מדוע מומלץ להשתמש במנוף זרוע?

מנוף זה נפוץ ויעיל מאוד כשמעוניינים לעבור או להעביר ציוד במקומות צרים וגבוהים. בשל העובדה שהזרוע שלו צרה, הוא פרקטי יותר מבמות הרמה, חבלי סנפלינג או פיגומים. באמצעות הזרוע ההידראולית שלו הוא מדלג על כל המכשולים בדרך. את מנופי הזרוע ניתן לרכוש או להשכיר לפי שעה על פי גודל ומטרת השירות. לדוגמה: מנוף קטן לצורך העברת תכולת דירה יגיע לגובה של עד 50 מטר. ישנם מנופים כאלו בעלי זרוע אנכית או מנופים עם מספר זרועות הניתנות לקיפול במקומות צרים.

חיבור סל למנוף זרוע

בשל יכולת התמרון וההתאמה לגובה רב, ניתן לחבר לקצה הזרוע החשמלית סל הנושא אדם או ציוד כבד כך שתהיה אפשרות לתמרן אותם בעת ביצוע העבודות. היכולת הזו מאפשרת חיסכון בזמן, מהירות, חסכנות ובטיחות. כדי שפעולת המנוף תהיה אפקטיבית צריך גם לדאוג למקום רחב בו המנוף יוכל לתמרן. הכוונה לשטח רחב כמו חנייה למשל. לסיכום, טכנולוגיה זו משרתת את האדם באופן בטיחותי ובריאותי. אין צורך לשאת משאות באמצעות הידיים או הגב ואין מה לדאוג לגבי נזק ברכוש. הציוד יכול לעבור בשלמותו ללא פירוק והרכבה וכך לחסוך במשאבים נוספים. מומלץ לבחור בחברת מנופים מקצועית ואמינה, בעלת רישיונות הסמכה, ביטוח, אחריות, זמינות ותודעת שירות גבוהה.

זקוקים למנוף ?
היי, נעים מאוד, אני תומר.
אם אתם זקוקים למנוף אני זמין בווטצאפ בכל שעה ואשמח לענות לכל שאלה! דברו איתי עכשיו ←