הנפת זכוכית בצורה הבטוחה והמהירה ביותר

זמן קריאה: 6 דקות

בעולם שבו אנו נמצאים האתגרים הם לא קלים, והמשימה החשובה ביותר שלנו היא לצלוח את האתגרים השונים. אחד מהאתגרים המשמעותיים ביותר הוא הנפת זכוכית לגובה, סיטואציה שיכולה להיות מאוד מאתגרת – גם עבור אנשי מקצוע שמתעסקים שנים ארוכות בעבודות שונות בגובה. הרמת זכוכית לגובה רב היא הרבה יותר מורכבת מאשר הרמת כל חפץ אחר, והמסיבה הזאת ההתייחסות חייבת להיות התייחסות שונה. אך לפני שאתם יוצאים לדרך, מוטב כי תקראו את המאמר הבא בכדי להפוך את כל סימני השאלה לסימני קריאה.

קחו בחשבון כי אפילו בחירה אחת שגויה, עלולה להוביל אתכם למצב שבו תשלמו ביוקר – כי בסוף יש רק צ'אנס אחד לבצע את המשימה כמו שצריך. אם ההרמה של הזכוכית לא תתבצע כמו שצריך, תוכלו לראות את כל החלומות שלכם נעלמים כלא היו. כך שהאחריות על המשימה כולה מוטלת על הכתפיים של אנשי מקצוע שונים, אנשי מקצוע שאמורים לקחת את הזכוכית ולהרים אותה לגובה מסוים.

אז אחרי שהבנתם עד כמה זה חשוב להבין לעומק את הנושא של הנפת זכוכית לגובה, כעת כל מה שנותר לכם זה לסיים לקרוא את המאמר. בסופו אתם תבינו בדיוק מה קובע התהליך, ואיך תוכלו בעזרתנו להפוך את התהליך לפשוט הרבה יותר. אנו מבטיחים לסייע לכם להרים זכוכית לגובה רב, כל זאת על ידי צוות מקצועי שהוכשר בדיוק לטובת ביצוע המשימה הספציפית הזאת.

תוכן עניינים

האם כל חברת מנופים יכולה לבצע הרמת זכוכית לגובה?

כמובן שהתשובה לשאלה הזאת היא שלילית, לא כל חברת מנופים המספקת עבודות בגובה יכולה לבצע הנפה של זכוכית כמו שצריך. מדובר כאן על מיומנות מיוחדות, וברוב המקרים ההנפה הספציפית הזאת גם מצריכה כלים מיוחדים לטובת ביצוע המשימה כמו שצריך. כך שאם אתם מכירים חברת מנופים שמבצעת עבודות בגובה, לא בטוח שהיא תוכל לבצע את המשימה הספציפית הזאת כמו שאתם מצפים.

כמו שאמרנו לא פעם החשיבות של המשימה יכולה להיות משמעותית, כך שאין מקום לפשרות בעת בחירת החברה שתבצע את ההנפה. הנפת זכוכית לגובה שלא מתבצעת כשורה תביא לנזק לזכוכית ואולי אפילו לנזק לאנשים הנמצאים בקרבת מקום. כך שאם עד כה חשבתם לפנות לחברת המנופים שאתם מכירים, כעת שווה לכם לשקול את הנושא הזה פעם נוספת.

בכל פעם שאתם עושים בחירה כל כך משמעותית, תמיד תחשבו על העלות אל מול התועלת. במקרה הזה אתם תבינו כי אין סיבה אמיתית להתפשר, בטח לא כאשר יש מבחר גדול של חברות המציעות הנפה של זכוכית לגובה. רק תבצעו את החיפוש כמו שצריך, ותוכלו לראות הרבה מאוד חברות אפשריות – מהן תצטרכו לבחור כמובן את החברה המתאימה ביותר עבורכם.

מדוע חשוב לבצע הנפת זכוכית על ידי חברה מקצועית?

הסיבה הראשונה שבגינה מוטב שתבחרו חברה מקצועית לטובת הרמת זכוכית היא בכדי שתוכלו להשלים את המשימה במהירות האפשרית. ככל הנראה הרמת הזכוכית מתבצעת כחלק מפרויקט מסוים, ואם מדובר על פרויקט גדול – הוא בוודאי נמדד על פי זמנים מסוימים. אם לא תבחרו חברה מקצועית, ככל הנראה ההנפה של הזכוכית תיקח הרבה יותר זמן מאשר נדמה לכם – חבל שהפרויקט כולו יתעכב על כך.

הסיבה השנייה שבגינה מוטב שתבחרו חברה מקצועית לטובת הנפת זכוכית היא בכדי למנוע סכנות מיותרות. הרמה של זכוכית שלא מתבצעת כמו שצריך תחשוף אתכם ואת כל האנשים הנמצאים בקרבת מקום לסכנה של ממש. אם הזכוכית תיפול מגובה רב, האירוע כולו עלול להסתיים באסון שהיה ניתן למנוע אותו מראש. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לעבוד עם חברה מקצועית, בכדי לדאוג לבריאות של כולם.

הסיבה השלישית שבגינה מוטב שתבחרו חברה מקצועית לטובת הנפת הזכוכית היא בכדי שתוכלו להיות בטוחים שהמשימה תתבצע בהצלחה. אם חברה לא מקצועית תניף את הזכוכית, לא בטוח שהיא תוכל לבצע את המשימה כמו שצריך. יכול להיות בשלב מסוים אתם תבינו כי הייתם צריכים לעשות בחירה אחרת, וכי החברה שנבחרה איננה תביא אתכם למצב שבו תוכלו להשלים את המשימה. לכן יהיה מדובר על בזבוז מוחלט של זמן ובזבוז משמעותי של כסף.

מהם הסיכונים במסגרת הרמת זכוכית לגובה?

יש לא מעט סכנות שאנו צריכים להתייחס אליהן כאשר מבצעים הרמת של זכוכית לגובה, ולכן אתם צריכים להיות תמיד עם יד על הדופק. הסכנה הגדולה ביותר היא סכנה של נפילת הזכוכית, נפילה של הזכוכית מגובה רק עלולה לסכן את כל האנשים הנמצאים בקרבת מקום. בין אם מדובר על הפועלים שמרימים את הזכוכית עצמה ובין אם מדובר על שאר הפועלים הנמצאים על הקרקע. מדובר על סיטואציה שאף אחד לא ירצה להיות בה, והסכנה עלולה להיות במקרים מסומים אפילו סכנה מסכנת חיים.

סיכון נוסף של הנפת זכוכית הוא עצם העבודה בגובה, שגם ללא הזכוכית מדובר על עבודה שהיא מאוד מסוכנת. אם לא מבצעים את העבודה בגובה כמו שצריך, הסכנות הן דבר שלא ניתן להטיל בו דופי. מספיק שעושים טעות אחת בגובה, ועלולים בסיטואציות מסוימות אף לשלם כך בחיים. כך שאם אתם עומדים לבצע הנפה של זכוכית לגובה, חשוב מאוד שהיא תתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע שיודעים לעבוד בגובה.

אך למרות הסיכונים הלא קטנים שיכולים להגיע במסגרת הנפת זכוכית לגובה, כל עוד תבחרו לעבוד עם האנשים הנכונים – אין שום סיבה שהסכנות הללו יתרחשו. לא מעט פעמים אנו שומעים על חברות מקצועיות שמבצעות הנפות של זכוכיות לגובה בכל יום ביומו, ואף אחת מההתרחשויות הללו לא מתרחשת במשמרת שלהן. כך שכמו שבטח הבנתם הכל תלוי בחברה שאיתה אתם עובדים. תעבדו עם חברה מקצועית? לא יהיו סכנות שעלולות לסכן אתכם או את שאר הפועלים.

האם הנפת זכוכית לגובה זוהי פרוצדורה יקרה?

ככל הנראה שהעלות של הרמת זכוכית לגובה תעסיק אתכם, כי בכל זאת לא מדובר על עניין של מה בכך. עליכם לקחת בחשבון כי בכדי להרים זכוכית לגובה, נדרש ציוד מיוחד שהוא שונה מאשר הציוד הרגיל להרמת ציוד לגובה. בנוסף לא כל חברה יכולה לבצע פרוצדורה שכזאת, ישנן רק חברות מסוימות שיכולות להיות מוכשרות לביצוע הרמת של זכוכית לגובה בצורה הטובה ביותר.

לכן לא מדובר על פרוצדורה שהיא זולה, ויש כאלה שיגידו כי מדובר על פרוצדורה שהיא יקרה יחסית. בכל זאת הנפת זכוכית זה לא תהליך פשוט, ולכן אתם תצטרכו לשלם עליו קצת יותר. כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את ההרמה כמו שצריך, מבלי שיהיו סיכונים שרק יגרמו לכם להוציא עוד יותר כסף – כי זה לגמרי יכול לקרות בשלב כזה או בשלב אחר.

העניין הכספי אמור להעסיק אתכם, אך המקצועיות היא הדבר החשוב ביותר שאליו אתם צריכים לשים לב. אם העבודה תתבצע על ידי חברה מקצועית המתמחה בתחום של הרמת זכוכית, אתם תוכלו להיות בטוחים שאין לכם ממה לחשוש. זה יהיה שווה את ההוצאה הכספית שאותה אתם נדרשים להוציא, אפילו אם זה יותר ממה שחשבתם בתחילת הדרך.

הנפת זכוכית בצורה הבטוחה והמהירה ביותר

אילו לקוחות צריכים לבצע הרמת זכוכית לגובה?

הלקוחות שיצטרכו לבצע הנפה של זכוכית לגובה הם רבים ומגוונים, אך ברוב המקרים מדובר על חברות בנייה שצריכות לבצע בנייה של מבנים כאלה או אחרים. בכדי שהם יוכלו להרים את הזכוכית לקומה הרצויה, הם יהיו חייבים לעשות זאת על ידי צוות מנוסה ומיומן. כמו שאמרנו לכל אורך המאמר, הרמה של זכוכית לגובה זה לא משחק ילדים ולא כל אחד יוכל לבצע זאת כמו שצריך.

בנוסף גם לקוחות פרטיים פונים אלינו לא פעם על מנת שנספק להם שירותי הנפת זכוכית לגובה. בין אם מדובר על לקוחות המבצעים שיפוצים כאלה או אחרים, או על מעצבי פנים שאחראיים על פרויקטים שונים. אנו משתדלים כל העת לספק להם את המחירים האידיאליים ביותר בכדי שהם יוכלו לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר.

לא משנה מאיזה סיבה אתם צריכים לבצע הנפה של זכוכית לגובה, אנו נשמח לספק לכם את השירות הטוב ביותר. אנו עושים כל מאמץ בכדי שכל אחד מהלקוחות שלנו יצא עם חיוך גדול ועם שביעות רצון מהשירות כולו. החל מהשלב ההתחלתי של התכנון ועד לשלב שבו אנו ביחד עם כל הצוות המקצועי שלנו מוציאים את כל התוכנית לפועל.

איך לבחור חברה מתאימה להרמת זכוכית?

הדבר החשוב ביותר הוא הניסיון של החברה, בכדי שיהיה אפשר לבצע הנפת זכוכית כמו שצריך דרוש ניסיון. לכן כאשר אתם מחפשים חברה שתבצע את המשימה, אל תתפשרו על הניסיון שלה. כך תוכלו להיות בטוחים כי מדובר על חברה אידיאלית, כזאת שככל הנראה תוכל לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר. אין תחליף לניסיון כאשר מדובר על הנפה של זכוכית לגובה.

בנוסף בכדי שתוכלו לבחור את החברה האידיאלית, מוטב כי תעשו סקר שוק למחירים השונים שכל חברה גובה. העלויות משתנות מחברה אחת לאחרת, ולכן השוואת מחירים מקדימה עשויה למנוע לא מעט אי נוחות. כך תוכלו לדעת כי תוכלו לעמוד בעלויות, עלויות שכמו שכבר הבנתם יכולות להיות לא קטנות בכלל.

הדבר השלישי והאחרון שעליכם לבדוק הוא הזמינות של החברה, כאשר מן הסתם היא תצטרך להתאים לזמינות שלכם. לא פעם אתם תצטרכו לבצע הנפת זכוכית לגובה באופן בהול, ולא תוכלו לחכות עד שהחברה תתפנה אליכם. לכן מבחינתכם מוטב כי תעמידו את הזמן שנוח לכם, ותדאגו כי כולם יסנכרנו את עצמם על פיו.

למה כדאי לכם לבצע הנפת זכוכית דווקא אצלנו?

אנו עושים כל מאמץ על מנת שכל אחד מהלקוחות שמגיע אלינו יקבל את השירות הטוב ביותר. זוהי אחת מהסיבות לכך שכדאי לכם לבחור בנו, אצלנו הלקוחות תמיד נמצאים בראש סדר העדיפויות. אנו נעשה כל מאמץ בכדי שכל אחד מהלקוחות שלנו יצא הכי מרוצה שיש – ויקבל את השירות כמו שהוא מצפה ומקווה לקבל.

אנו מגיעים עם רזומה עשיר של שנים רבות בתחום, עבורנו הנפת זכוכית היא דבר שבשגרה. כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי אתם מפקידים את המשימה בידיים הכי בטוחות שיש. אם עד כה היה לכם ספק, כעת תוכלו להיות הרבה יותר רגועים ולהתרכז בכל שאר הדברים האחרים.

אנו משתדלים לספק זמינות מיידית ללקוחותינו, כך שיהיה ניתן לבצע את המשימה במהירות האפשרית. כך שאם אתם צריכים הנפה של זכוכית מעכשיו לעכשיו, תוכלו לדעת שיש לכם אל מי לפנות. אנו נשמח לספק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר, בדיוק כפי שמגיע לכם.

לקוחות כותבים עלינו…

מספר אחד בתחום. אחרי בירורים וחששות בעניני בטיחות הגעתי לתומר מנופים דרך ההמלצות ברשת ומכל הבחינות היה מעל ומעבר. ישר פלס ושירות מצויין.
Gali Avi
Gali Avi
15:14 12 Jan 21
אחלה שירות. הייתי צריכה להעביר פסנתר ועוד ציוד כבד לקומה גבוהה. הכל התבצע ביעילות וזהירות.ממליצה בחום.
Lior Yeshno
Lior Yeshno
17:07 11 Jan 21
שירות ללא פשרות, השכרת מנופים ברמה הגבוהה ביותר! ממליץ ביותר
guy lerman
guy lerman
07:22 10 Jan 21
מעוניין לשבח את תומר מנופים בשירות ברמה אחרת, המשך כך עם האדיבות והיושר ברמה מעל כולם, ישר כוח.
אייל שירותי פריצה ומנעולנות
אייל שירותי פריצה ומנעולנות
21:29 09 Jan 21
מנופים זה עסק רציני לא צחוק וכאן מצאתי עסק שלא רקמבטיח אלא גם מקיים ועמידה בלוח זמנים עם מנופיםחדשים ומקצועיים ..תודה לכם
oren israeli
oren israeli
19:13 09 Jan 21
חברת מנופים מעולהשירות מהיר ומקצועי!
lea sapiro
lea sapiro
09:09 07 Jan 21
אחרי המלצה שקיבלתי הגעתי אליכם ואני חייב פשוט לומר תודה! אתם אלופים, עם שירות נהדר, מחיר הוגן ונוח ועבודה מקצועית ללא פשרות. מודה לכך שהמליצו לי עליכם ואני כאן לחזק - מומלץ מאד. אתם מס' 1!
marom anaky
marom anaky
09:47 05 Jan 21
שירות טוב ומנהל עבודה מקסים 🙂 ממליץ בחום!
Julian Trumper
Julian Trumper
10:34 04 Jan 21
עסק רציני עם שרות מעולה, אם אתם מחפשים מנוף עם אחריות ושרות אדיב אל תהססו !!
איציק אהרון
איציק אהרון
10:33 04 Jan 21
ממליץ בחום, שירות מעולה, המון תודה!!!
Tomer Levinsky
Tomer Levinsky
19:18 03 Jan 21
היי ברצוני להמליץ על תומר מנופים אני בעל חברת הדברה קיבלנו קריאה להדברת קן צרעות ברמת גן הגענו למקום והיית בעיית גישה האפשרות היחידה להגיעה לקן הייתה עם מנוף סל הגעתי לתומר דרך האינטרנט הגיעה אלינו תוך עשרים דקות והרים אותנו לקן והשלמנו את העבודה בלי יותר מידי עיכובים בקיצור בחור מקצוען זריז ובנוסף מחיר אטרקטיבי תודה רבה תומר ניר מקסם הדברות 🙏🙏🙏
ניר יזדי
ניר יזדי
16:14 03 Jan 21
עובד עם המון חברות מנופים ומנופפים ורוצה להגיד לכם שמזמן לא קיבלתי שירות מחברת מנופים כמו שקיבלתי מתומר מנופים. שירות בכמה רמות מעל כולם. עמידה בלו"ז, תקשורת בין אישית מעולה ומחירים מעולים. אמשיך לעבוד אתכם גם בעתיד ותודה על הכל.
Tom Raz
Tom Raz
15:00 03 Jan 21
עובד עם המון חברות מנופים ומנופפים ורוצה להגיד לכם שמזמן לא קיבלתי שירות מחברת מנופים כמו שקיבלתי מתומר מנופים. שירות בכמה רמות מעל כולם. עמידה בלו"ז, תקשורת בין אישית מעולה ומחירים מעולים. אמשיך לעבוד אתכם גם בעתיד ותודה על הכל.
tom raz
tom raz
14:56 03 Jan 21
הזמנו שירות מתומר מנופים. המנופאי הגיע בזמן והיה מהיר, מדוייק ומקצועי. תודה רבה
Hanna Anny
Hanna Anny
09:05 31 Dec 20
הזמנתי מנוף מתומר לצורך העברת דירה.מומלץ לכל מישזקוק.אדם ישר והגון, שירות מעולה זמין ומקצועי. ובנוסף המחיר אחלה.פשוט להיות בראש שקט. תענוג!
Avidan A
Avidan A
07:29 31 Dec 20
חברה רצינית מאוד, מקצועית ברמה.בטיחות מעל הכל.ממליץ מאוד.
אושרי גואטה
אושרי גואטה
17:17 29 Dec 20
חיפשתי חברה רצינית וותיקה, בעיקר שאוכל להיות שקטה בנושא הבטיחות אחרי כל סיפורי התאונות למיניהם.הגעתי לתומר מנופים אחרי חקירת השוק ושמחה מאוד שהגעתי לבחירה הנכונה מכל הבחינות, בטיחות, מקצועיות ואני חייבת להודות לתומר גם על שירות נהדר!בקיצור, אל תהססו, הגעתם למקום הכי נכון!
Gali Avidan
Gali Avidan
13:28 29 Dec 20
אני לא ממהר לכתוב המלצות, אבל תומר היה מדהים. תקשורת טובה, הסביר הכל, קבע שעה והגיע בדיוק. השוואתי מחירים עם אחרים והמחירים שלו ממש הוגנים. בנוסף, הייתה לי בעיה בשטח, והוא היה מעל ומעבר ועזר בכל מה שניתן. ממליץ בחום. לא להסס!
shrek shrek
shrek shrek
17:48 01 Dec 20
מקצוען, הגיע וביצע כמסוכם.
זוהר בן יוסף
זוהר בן יוסף
10:35 24 Nov 20
וואו שאפו אמיתי הזמנתי את תומר מנופים לפתח תקווה. הוא בחור נחמד מאוד, מאוד מקצועי. רואים שהמנוף שלו מעולה. הסביר לי על התהליך , עבד מהר ובמקצועיות. אני ממליץ מאוד
Sasha Hertz
Sasha Hertz
09:24 13 Nov 20
בעל מקצוע אחראי . דייקן ואיכותימומלץ בחום
shmuel elimelech
shmuel elimelech
05:13 29 Oct 20
אחלה שירות , מחיר פצצה. אני מרוצה מאוד. המנוף היה מעולה. מומלץ
Sasha Arbuz
Sasha Arbuz
17:24 21 Aug 20
אחלה בחור ואחלה שירות. מקצוען אמיתי על המנוף כיף לעבוד עם מקצוענים כאלה
CRYPTO
CRYPTO
08:51 07 Jul 20
עבודה מצויינתשירות אדיבמחיר הוגןתומר איש נעים מאד ומתחשבומאד מקצועיהגיע בזמן ( אפילו הקדים בחמש דקות )ועזר בכל מה שהיה צריך.
Gotlieb Shachar
Gotlieb Shachar
10:29 29 Jun 20
מדבר פחות ועושה הרבה! גם בתקופות לחוצות תומר דואג לסיים את העבודה בזמן ובמקצועיות שלא מקבלים מכל איש מקצוע
יניב רובין
יניב רובין
10:33 28 Jun 20
בחור חרוץ, עושה עבודה אמינה ומקצועית
עומר רבינוביץ
עומר רבינוביץ
07:37 26 Jun 20
עשינו פרוייקט של שבוע שלם עם תומר היקר, דאג להגיע תמיד בזמן שקבענו ולתת שירות כמו שצריך לתת שירות
רם אלפסי
רם אלפסי
11:04 25 Jun 20
יוצא לי לא מעט לעבוד עם מנופי סל, מאז שהכרתי את תומר הבחירה הפכה להיות קלה... גם בתקופות של ביקוש גבוה הוא דואג לבוא לקראתי ולעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר
אלכס מיכאלי
אלכס מיכאלי
14:16 24 Jun 20
רושם פה בכיף כי אם יש מישהו שמגיע לו זה אתה!
מני חדד
מני חדד
08:40 23 Jun 20
מקצוען אמיתי! מבין שצריך לבדוק את צרכי הלקוח לפני שסתם לוקח את העבודה. שמחנו מאוד שבחרנו בך!
אמי מרקוביץ
אמי מרקוביץ
10:04 20 Jun 20
תודה רבה חבר יקר! שמח לראות שיש עדיין במדינה שלנו אנשים שאיכפת להם מהעבודה שהם באים לעשות ולא חושבים רק על כסף.
Sagi Elbaz
Sagi Elbaz
10:17 18 Jun 20
קראתי ביקורות באינטרנט ואחרי שיחה קצרה בטלפון הבנתי שזה הבן אדם שאנחנו צריכים לעבוד איתו. שירות מקצועי!
עמליה דרורי
עמליה דרורי
11:04 16 Jun 20
בחור רציני, מגיע בזמן, עובד זהיר, שרות מעולה
משה נחום
משה נחום
21:51 13 Jun 20
מומלץ בחום! יודע לבצע פרוייקטים ברמה מקצועית ועומד בזמנים
אבי אשכנזי
אבי אשכנזי
11:07 13 Jun 20
תותח!! ביצע לנו את העבודה במקצועיות והיה מאוד סבלני למרות שהסיפור נמשך קצת יותר מהמצופה
מיכאל גרד
מיכאל גרד
13:36 10 Jun 20
יש אנשי מקצוע שכשאני קובע איתם עבודה אני יכול להיות בראש שקט. תומר הוא האיש שלי בכל מה שקשור לעבודה עם מנופי סל, ממליץ!
רועי ברזל
רועי ברזל
12:58 08 Jun 20
הזמנתי אותו לעבודה בגובה עם סל בחור מקצועימאד אדיב וסבלני מומלץ בחום
עידן שושן
עידן שושן
16:56 07 Jun 20
אלוףףף!! עושה את העבודה במקצועיות, מגיע בזמן בלי לספר סיפורים ומעשיות. מומלץ בחום!
מאור מלול
מאור מלול
11:06 07 Jun 20
מספר 1 בעבודה עם בעלי מקצוע! שירות אדיב ואיכפתי, בנאדם רציני שבכל פרוייקט יודע לתת ולעזור. מפרגן לך בכייף גדול!!
שגיא אבידן
שגיא אבידן
10:07 05 Jun 20
התקשרתי לתומר שפשוט הופיע לי במודעה בגוגל והוא הגיע וממש הציל אותי! שירות אדיב, עוזר גם בדברים שלא חייב לעזור, באמת אין מילים.
דנה מקסים
דנה מקסים
16:20 04 Jun 20
הכרתי את תומר תוך כדי עבודה שעשה לשכן שלי בבניין וכבר דיברתי איתו על עבודה שאני צריך לעשות בעוד מספר שבועות קדימה. לא קשה לראות שהבחור מבין עניין ויודע לתת שירות
שי נרקיס
שי נרקיס
09:53 31 May 20
אני מקפידה לרשום ביקורות על אנשי מקצוע שאני מרוצה מהשירות שקיבלתי מהם. הצוות של תומר מנופים עזר לי מאוד במספר מקרים שבהם הייתי צריכה מנוף ועשו את העבודה מכל הלב. תודה לכם⁦❣️⁩
ענת דהן קידר
ענת דהן קידר
09:48 29 May 20
תודה לתומר התותח שהציל אותנו אחרי שאיש המנופים שאיתו קבענו דפק לנו ברז. אתה פשוט אלוף!!
דקל אמירם
דקל אמירם
09:26 27 May 20
הגעתי דרך חיפוש פשוט באינטרנט והייתי מאוד מרוצה! שירות מהיר ואיכפתי, כזה שלא ממש ציפיתי אליו. בשורה התחתונה חסכו לי הרבה זמן וכאבי ראש מיותרים
dvir asher
dvir asher
13:13 24 May 20
תודה רבה לכם! עשיתם לנו עבודה נהדרת במקצועיות שאין שניה לה
נועם פייברג
נועם פייברג
13:40 22 May 20
חיפשתי מישהו שיבצע עבודה עם מנוף לקומה 4 מבלי למשוך סתם את הזמן או לפגוע בפריטים החשובים. תומר עשה את העבודה במקצועיות ועל זה מגיעה לו התודה.
גדי לוי
גדי לוי
11:50 21 May 20
שירות מצוין! עזרו לנו מאוד במעבר הדירה:)
לינקים עשהאל
לינקים עשהאל
05:28 20 May 20
תומר שלח נהג להרים ולהוביל כוננות ברזל 400 קילו 300×260 מ' נסע לאט ובזהירות, והכי חשוב מחיר הוגן וואלה מקצוען אמיתי ממליץ לכל אחד מכל הלב.
Gabi Elimelech
Gabi Elimelech
16:08 18 May 20
אין על תומר! אני עובד הרבה עם מנופי סל ותומר הוא הכי שירותי ומקצועי שראיתי
עשהאל לוין
עשהאל לוין
08:40 14 May 20
מקצוען שירותי ואדיבממליץ בחום
shay shaul
shay shaul
14:58 11 May 20
תומר עבד איתי מספר פעמים.תומר מקצועי,אמין ושירותי.ממליץ בחום
גובי הנדסה ***
גובי הנדסה ***
14:08 11 May 20
אני מאוד מרוצה מהיחס מהשירות מהמקצועיות והסבלנות ממליץ בחום
מוטי גבסו
מוטי גבסו
21:01 28 Apr 20
נעזרנו בשירות של ״תומר מנופים ״ במנוף סל להחלפת צינור ביוב קומה רביעית .השירות מקצועי , יעיל , יחס אישי ללקוח והמחיר הגון . תומר מצוייד בכל עזרי הבטיחות שמאוד חשובים בעבודות גובה.
Natasha Nimirovski
Natasha Nimirovski
08:34 02 Apr 20
תומר נתן שירות ברמה הכי גבוהה שהכרתי עד היום.... הגעתי אליו דרך האתר ולא מיתחרט לרגע.. בתור קבלן איטום אני יודע שיש לי עכשיו באמת על מי ליסמוך בשרות וברמה מקצועית גבוהה מאוד... מומלץ בחום
יקיר פחימה
יקיר פחימה
14:16 25 Oct 19
מקצועי שירות אישי ונדיב איש מדהים הכי חשוב מומלץ אשתמש בשירותך עוד הרבה בעתיד תודה על הכל ניר מקסם הדברות
Nir Yazdi
Nir Yazdi
16:56 22 Apr 19
מנופים חדשים, מנופאים תותחים, מחיר מדהים ביחס למתחרים, מגיעים בדיוק בזמן ועושים הכל בשביל הלקוח. תמיד אעבוד רק איתכם.
Leon Tazayev
Leon Tazayev
07:55 16 May 18
תומר נתן לנו מענה יעיל, מהיר ואדיב לכל צרכינו. ממשק המשתמש של ההזמנות, החשבוניות והקבלות שלו נוח מאד ובמיוחד בעולם LowTech בענף שלנו.
אסף דסברג
אסף דסברג
15:18 15 May 18
שירות מקצועי ואדיב, תומר היה זמין בכל רגע ולכל שאלה.ציוד חדיש עם כל אמצעי הבטיחות הנדרשים, מפעיל המנוף אף הוא מקצועי ונעים הליכות.בקיצור אין מה להתלבט...תומר מנופים זו הבחירה שלי.
גאולה חמיידס
גאולה חמיידס
06:31 09 Oct 17
אני חייב לציין את השירות שקיבלתי. הטלפון הראשון שהתקשרתי דרך האינטרנט, ענה לי בחור שכנראה למד בחיים שלו לתת שירות כמו שצריך. משדר מקצוענות ואמינות שקשה לפספס אותה. קבענו יום ושעה והבחור מוודא שהכל מוכן, מתזכר יום לפני, דואג שהנהג יצור קשר ואפילו מצלם ומעדכן תוך כדי העבודה. פשוט כיף!!! תומר תודה רבה על השירות. תמשיך כך. אלון אסולין.
Alon Assulin
Alon Assulin
14:48 12 Sep 17
שירות ואמינות של בעלי מקצוע.מומלץ מומלץ מומלץ לכל מי שזקוק למנופים ועבודות בגובה רב.
יריב בן סעדון
יריב בן סעדון
19:55 03 Aug 17
שירות מעולה מהתחלה עד הסוף - תומר עונה באדיבות על כל שאלה ושאלה, העבודה עצמה סופר מקצועית ובטיחותית, מגיע בדיוק בזמן, ניתן לשלם באשראי בטלפון או דרך אתר אינטרנט ייעודי - ממש נח. ממליץ!
Liran Parti
Liran Parti
16:48 02 Aug 17
מנופים חדשים, שירות מהיר ומפעילים תותחים מומלץ בחום. תמיד נעבוד רק איתכם.
Gilad Ziv
Gilad Ziv
20:02 31 Jul 17
אחלה שירות .מיקוצעי מאוד, עוזר ומלווה כל עבודה.מצוייד בכל עזרי הבטיחותממולץ בחום
יוסי מרגלית
יוסי מרגלית
08:22 25 Jul 17
המלצה חמה תומר נענה לבקשה שלנו להשכרת מנוף "מהיום למחר" ובשעות לא שגרתיות.השירות היה מקצועי, סבלני והוגן ביותר.עבד בתיאום ובשיתוף עם אנשי מקצוע נוספים ובקיצור, מומלץ בחום!
Daniella Feigerson
Daniella Feigerson
12:20 02 Nov 16
מקצועי , שירותי והוגן ! כל הכבוד כן יירבו כמוך .
Meir Naftali
Meir Naftali
19:13 27 May 16
מנופים מצויינים חדשים שירות מעולה מחירים הכי טובים בישראל.
אחיקם ותמר סימן טוב
אחיקם ותמר סימן טוב
10:07 28 Feb 16
הגיע בזמן, והיה קשוב להוראות מתקין הסוכך שנעזר במנוף הסל שלו.תודה בנאדם!היה תענוג לעבוד איתך!
Shay Ben Efraim
Shay Ben Efraim
22:21 29 Nov 15
לפני כ5 חודשים העברתי את הדירה שלי ונזקקתי למנוף חבר המליץ לי על תומר מנופים לא ציפיתי לכזה יחסשירות מדהים, איכפתיות, והמקצועיות שווה כל שקל. ממליץ בחום.
Meir Amar
Meir Amar
09:12 10 Nov 15
מנופים חדשים , מנופאי סבלני וסובלני שירות מצוין.
לאה טל
לאה טל
14:08 09 Oct 15
שירות מצוין ומחיר מעולה ממליץ בחום
זוהר דביר
זוהר דביר
14:06 09 Oct 15

אהבתם את התוכן ? שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp