הרמת זכוכית בוואקום – הפתרון היעיל ביותר

זמן קריאה: 6 דקות

יכולות להיות מגוון רחב של סיבות שיחייבו אתכם לעבוד עם חברת מנופים, אך אחד מהמקרים הנפוצים ביותר הינו הרמת זכוכית בוואקום לגובה. מדובר על תהליך מורכב שמחייב מיומנות ומקצועיות בעת ובעונה אחת, כל זאת בכדי להפוך את המשימה לאפשרית. זוהי אולי גם אחת מהסיבות לכך שלא כל החברות מציעות את השירות הזה, אך לשמחתכם אצלנו תוכלו לקבל את השירות הזה בשיא המקצועיות. אך לפני שנספק לכם את השירות הספציפי הזה, שווה לכם להשקיע כמה דקות בקריאת המאמר הבא.

במאמר הזה אנו החלטנו להנגיש את הנושא הזה, כך שיהיה לכם בידיים את כל האינפורמציה הדרושה טרם ביצוע הפעולה עצמה. כי כמו שכבר הבנתם הרמה של זכוכית לגובה היא לא דבר של מה בכך, ולכן אתם צריכים להתייחס לנושא הזה בצורה מעט שונה. ברגע שתכירו את התחום הזה על בוריו, יהיה לכם קל יותר לעשות את ההחלטות הנכונות שיסייעו לכם להשלים את המשימה.

ככל הנראה אם תצטרכו לבצע הרמת זכוכית בוואקום פעם אחת, אתם תצטרכו לעשות אותה שוב פעם בעתיד. ככל שתגיעו יותר מוכנים לפעם הראשונה, כך יהיה לכם קל יותר לבצע את הפעמים הבאות בצורה יעילה יותר. הרי ככל הנראה החברה שתספק לכם את השירות בפעם הראשונה, היא גם זאת שתספק לכם את השירות גם בפעמים הבאות – אנו נשמח לעמוד לצידכם בכל פעם שרק תצטרכו.

תוכן עניינים

מה זה בכלל הרמת זכוכית בוואקום לגובה?

ככל הנראה אם יצא לכם לעבור לאחרונה ברחוב, ראיתם לא מעט בניינים יפים ומרשימים עם חיפויי זכוכית. כל חיפוי שכזה שוקל משקל רב, ומאוד מורכב להרים אותו כלפי מעלה על מנת להתקין אותו. אם שאלתם את עצמכם כיצד מרימים את חיפויי הזכוכית הענקיים האלה למעלה, אז התשובה היא על ידי חברת מנופים המספקת שירות של הנפת זכוכית לגובה.

השיטה היעילה ביותר להרים את הזכוכית לגובה מבלי לפגוע בה היא על ידי ואקום, שהוא מצליח לתפוס את הזכוכית בצורה כזאת שאין שום סיבה לחשוש. הרי כמו שאתם מתארים לעצמכם מספיקה חוסר תשומת לב קטנה, בכדי שכל הסיפור הזה של הרמת זכוכית לגובה יסתיים באסון. אתם בוודאי לא תרצו למצוא את עצמכם בצד שצריך להתמודד עם לא מעט בעיות.

אז כעת אחרי שהבנתם מה זה אומר בכלל הרמת זכוכית בוואקום כעת כל מה שנותר לכם לעשות זה להבין עוד כמה נקודות קטנות. לאחר מכן תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו תוכלו להוציא את הרצון שלכם לפועל, ותוכלו לבחור חברה שתספק לכם שירותי הרמת זכוכית. פתאום תוכלו לראות כי מדובר על פרוצדורה שהיא קצת יותר ידידותית ממה שחשבתם.

איך בוחרים חברה לצורך הרמת זכוכית לגובה?

ניסיון: תיקחו בחשבון כי בשונה מכל עבודה אחרת בגובה, כאן מדובר על עבודה מסוג שונה – ולכן הניסיון הוא הכרחי. לא לכל חברה יש את הניסיון הנדרש, ולחברה שאין ניסיון אין גם את המיומנות בביצוע. לכן בכדי שתוכלו ללכת על בטוח, חובה עליכם לוודא כי לחברה שאתם בוחרים יש ניסיון ספציפי עם הרמת זכוכית. אם לחברה אין ניסיון, מוטב יהיה לבחור בחברה אחרת שמציעה ניסיון מוכח עם הרמות של זכוכית בוואקום.

מחיר: המחיר הוא עוד פקטור משמעותי בקבלת ההחלטות שלכם, כאשר אתם לא תוכלו לשלם כל מחיר על הרמת זכוכית בוואקום. כך שלפני שאתם בוחרים חברה כזאת או אחרת, מוטב כי תוודאו כי המחיר שלה מתאים לכם. ברגע שהמחיר יהיה מתאים, אתם תוכלו למצוא את עצמכם מתקדמים עם כל שאר הדברים – אם המחיר לא מתאים לא תוכלו להתקדם הלאה.

זמינות: בכדי שתוכלו לדעת שאתם לא מתפשרים, עליכם לקבל את השירות בזמן שמתאים לכם. לכן כאשר אתם בוחרים בין חברה כזאת לחברה אחרת, מוטב כי תשימו לב לזמינות שלה. יש לא מעט חברות מנופים המציעות שירות עם זמינות נמוכה, דבר שעלול להוביל אתכם לפשרות. כאשר מדובר על הרמת זכוכית, מוטב כי תקבלו את השירות במקום ובזמן שמתאימים לכם – כי כל פשרה קטנה עלולה בסוף לעלות ביוקר.

האם ניתן לבצע הרמת זכוכית רק בעזרת וואקום?

קיימות מספר אפשרויות כאשר אנו מדברים על הרמת זכוכית, אך ניתן להגיד בפה מלא כי הרמת זכוכית בוואקום זוהי השיטה הבטוחה ביותר. לרוב השיטה נבחרת על פי סוג משטחי הזכוכית שאותם נדרש להרים, וזוהי הסיבה שאת הפעולה כולה מוטב לבצע רק על ידי חברת מנופים מקצועית. כך אתם מהצד שלכם תוכלו להיות בטוחים שאין שום סיבה אמיתית לחשוש או לדאוג. הרי בחירת שיטת ההנפה היא בעצם האלמנט הקריטי ביותר. יש כאלה שיגידו כי שיטת ההנפה זה מה שיעשה את ההבדל בין הצלחה לבין כישלון.

כך שאם אתם לא ממש סגורים איזה שיטת הנפה הכי מתאימה עבורכם – כל מה שנדרש מכם זה להתייעץ איתנו. אנו נגיע אליכם עם הצוות המנוסה שלנו, בכדי להפוך את כל סימני השאלה לסימני קריאה. לעיתים אבחנה של איש מקצוע מיומן זה כל מה שיהיה חסר בכדי לקבוע את השיטה הנכונה. בזכות הניסיון הגדול שאותו צברנו לאורך השנים, אנו נדע לבחור את השיטה הטובה ביותר להרמת כל משטח של זכוכית.

אך ברוב המקרים ההמלצה שלנו היא לבצע הרמת זכוכית בוואקום, כי לאפשרות הזאת יש יתרונות רבים. אם אתם שואלים את עצמכם מהם היתרונות, כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להמשיך לקרוא את המאמר. אנו נציג בפניכם את היתרונות של השיטה הזאת בהשוואה לשיטות אחרות. כך תדעו בדיוק מדוע האפשרות הזאת היא האפשרות הטובה ביותר, אפשרות שסייע לכם להרים משטחי זכוכית ענקיים לכל גובה שתבחרו.

הרמת זכוכית בוואקום – הפתרון היעיל ביותר

למה כדאי להעדיף לבצע הרמת זכוכית בוואקום?

ראשית הסיבה הראשונה היא כמובן בטיחות ההליך כולו, כאשר באמצעות וואקום יהיה ניתן להרים את הזכוכית בקלות לכל גובה שתראו לנכון. בין אם מדובר על גובה רב או על גובה נמוך, ניתן יהיה לבצע את המשימה כמו שצריך. בכל פעם שמצבעים עבודה בגובה, חשוב מאוד להתייחס לבטיחות כאלמנט מכריע – אלמנט שעל פיו יישק דבר. אם יש סכנה, אפילו סכנה קטנה לא יהיה ניתן להוציא את התוכנית לפועל.

בנוסף הרמת זכוכית בוואקום יכולה להתבצע באופן מהר מהיר, כך שניתן לסיים את כל הפרוצדורה בתוך זמן קצר. אם אתם לא רוצים למרוח את הפרוצדורה יתר על המידה, כל מה שנדרש מכם לעשות זה לבצע את ההרמה עם וואקום. כמובן שבכדי שהכול יעבור בשלום, יהיה עליכם לפנות לחברת מנופים מנוסה – כי תבצע את ההמרה בדיוק כמו שצריך.

אם לא די בכל הסיבות הללו, יש עוד סיבה אחת שחשוב שתהיו מודעים אליה. הרמה של זכוכית על ידי וואקום תהיה אפקטיבית מכיוון שהיא לא מגבילה אתכם. תוכלו להרים משטחי זכוכית כבדים או קלים, משטחי זכוכית כמעט בכל גודל שתראו לנכון. כך שתהיה לכם אפשרות לסיים גם פרויקטים גדולים מאוד, כאלה שדורשים מעורבות יותר רצינית.

באילו מקרים הרמת זכוכית בוואקום היא חובה?

שיקול הדעת שלכם אמור לשחק תפקיד מרכזי, כך שלא תמיד תצטרכו לבצע הרמת זכוכית באמצעות וואקום. אך ישנם מקרים שבהם זוהי תהיה האפשרות היחידה שלכם, אפשרות שתסייע לכם להשיג את מבוקשכם. כי כמו שאמרנו לא פעם, המרה של זכוכית לגובה זה לא עניין של מה בכך. מדובר על פרוצדורה שיכולה להביא איתה סכנה גדולה, כמעט עבור כל מי שנמצא בקרבת מקום.

במקרה שבו מדובר על בלוק זכוכית גדול מאוד, האפשרות היחידה שתעמוד לרשותכם היא הרמה של הזכוכית בעזרת וואקום. הוואקום זוהי האפשרות הבלעדית להרמת הזכוכית בקלות, כך שתוכלו לקחת אותה לכל גובה שתבחרו. היתרון יהיה שאתם תוכלו להרים את הזכוכית לכל גובה, לא משנה אם מדובר על גובה רב או גובה נמוך.

סיטואציה נוספת היא סיטואציה שבה אתם תצטרכו להרים בלוק זכוכית כבד מאוד. במקרה כזה לא תוכלו לבצע את ההרמה בעצמכם, האפשרות היחידה תהיה לבצע את ההרמה עם וואקום. הוואקום הוא כל כך עוצמתי, עד שהוא מסוגל להרים בלוקי זכוכית כבדים מאוד. ניתן להגיד בפה מלא כי גם כאן לא תהיה לכם הגבלה, ותוכלו להרים בלוקי זכוכית כבדים מאוד – כאלה שלא דמיינתם שתוכלו להרים.

מה חשוב לדעת לפני שסוגרים הרמת זכוכית בוואקום?

אל תתפשרו על בחירת החברה, תוודאו כי אתם בוחרים את החברה המקצועית ביותר. לחברה תהיה אחריות גדולה מאוד בעת ביצוע העבודה, ולכן אתם לא באמת יכולים לוותר על אף פרט. ברגע שתעבדו עם האנשים הנכונים לכל אורך הדרך, יהיה קל יותר להשיג את התוצאה הרצויה. כי הדבר המשמעותי ביותר הוא לבצע את המשימה בדיוק כמו שצריך וללא בעיות מיוחדות.

כאשר מבצעים הרמת זכוכית בוואקום, מוטב לסגור את המחיר עם החברה מראש. כך לא תמצאו את עצמכם במקום שבו יהיו לכם הפתעות. אף פעם לא נעים להיתקל בהפתעות, ולא משנה על איזה סוג של הפתעה מדובר. תנסו לסגור את הפרטים הללו מראש, ככה יהיה לכם פשוט קל יותר.

אל תגלו יותר מידיי גמישות אל מול החברה שמולה אתם הולכים לעבוד. ככל שתהיו יותר אסרטיביים, כך תביאו את עצמכם למצב שבו ההרמה של הזכוכית תתבצע על פי השקפת עולמכם. הרמה של זכוכית בעזרת וואקום זה לא תהליך כל כך פשוט, לכן תשתדלו לעמוד על שלכם בכדי שלא יהיו בעיות.

מחפשים חברת להרמת זכוכית? אנו כאן לשירותכם!

אנו עושים כל מאמץ בכדי לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר. עבורנו הרמת זכוכית בוואקום זה לא דבר של מה בכך, ואנו מבינים עד כמה מדובר על תהליך חשוב. זוהי הסיבה שבגינה אנו מלווים את הלקוחות שלנו לכל אורך הדרך. כל לקוח שמגיע אלינו יוצא עם חיוך גדול על הפנים, ומבחינתנו מדובר על המדד האידיאלי להצלחה. ההצלחה שלנו נמדדת על פי שביעות הרצון של לקוחותינו.

אצלנו תוכלו למצוא את המחירים הטובים ביותר, מחירים שאולי עד כה לא יצא לכם לקבל באף מקום אחר. אנו מנסים להנגיש את האפשרות הזאת לכולם, כך שכל אחד יוכל לבצע הרמה של זכוכית לגובה – וזה לא משנה מאיזה סיבה הוא נדרש לעשות זאת. הרמת זכוכית בוואקום בזול? זה רק אצלנו. אנו כמובן לא מתפשרים על השירות ועל הציוד, אך עדיין תוכלו ליהנות ממחירים נוחים. כי כמו שאמרנו עבורנו שביעות הרצון של הלקוח היא האלמנט המשמעותי והחיוני ביותר.

לקוחות כותבים עלינו…

פנינו לתומר מנופים לאחר שמנוף אחר הבריז לנו בדקה ה-90. קיבלנו שירות מעולה ומהיר כבר באותו היום. ממליצים עליו בחום ואהבה.
יעל שפרון
יעל שפרון
15:57 14 Jan 21
מספר אחד בתחום. אחרי בירורים וחששות בעניני בטיחות הגעתי לתומר מנופים דרך ההמלצות ברשת ומכל הבחינות היה מעל ומעבר. ישר פלס ושירות מצויין.
Gali Avi
Gali Avi
15:14 12 Jan 21
שירות ללא פשרות, השכרת מנופים ברמה הגבוהה ביותר! ממליץ ביותר
guy lerman
guy lerman
07:22 10 Jan 21
מעוניין לשבח את תומר מנופים בשירות ברמה אחרת, המשך כך עם האדיבות והיושר ברמה מעל כולם, ישר כוח.
אייל שירותי פריצה ומנעולנות
אייל שירותי פריצה ומנעולנות
21:29 09 Jan 21
מנופים זה עסק רציני לא צחוק וכאן מצאתי עסק שלא רקמבטיח אלא גם מקיים ועמידה בלוח זמנים עם מנופיםחדשים ומקצועיים ..תודה לכם
oren israeli
oren israeli
19:13 09 Jan 21
חברת מנופים מעולהשירות מהיר ומקצועי!
lea sapiro
lea sapiro
09:09 07 Jan 21
אחרי המלצה שקיבלתי הגעתי אליכם ואני חייב פשוט לומר תודה! אתם אלופים, עם שירות נהדר, מחיר הוגן ונוח ועבודה מקצועית ללא פשרות. מודה לכך שהמליצו לי עליכם ואני כאן לחזק - מומלץ מאד. אתם מס' 1!
marom anaky
marom anaky
09:47 05 Jan 21
שירות טוב ומנהל עבודה מקסים 🙂 ממליץ בחום!
Julian Trumper
Julian Trumper
10:34 04 Jan 21
עסק רציני עם שרות מעולה, אם אתם מחפשים מנוף עם אחריות ושרות אדיב אל תהססו !!
איציק אהרון
איציק אהרון
10:33 04 Jan 21
ממליץ בחום, שירות מעולה, המון תודה!!!
Tomer Levinsky
Tomer Levinsky
19:18 03 Jan 21
היי ברצוני להמליץ על תומר מנופים אני בעל חברת הדברה קיבלנו קריאה להדברת קן צרעות ברמת גן הגענו למקום והיית בעיית גישה האפשרות היחידה להגיעה לקן הייתה עם מנוף סל הגעתי לתומר דרך האינטרנט הגיעה אלינו תוך עשרים דקות והרים אותנו לקן והשלמנו את העבודה בלי יותר מידי עיכובים בקיצור בחור מקצוען זריז ובנוסף מחיר אטרקטיבי תודה רבה תומר ניר מקסם הדברות 🙏🙏🙏
ניר יזדי
ניר יזדי
16:14 03 Jan 21
עובד עם המון חברות מנופים ומנופפים ורוצה להגיד לכם שמזמן לא קיבלתי שירות מחברת מנופים כמו שקיבלתי מתומר מנופים. שירות בכמה רמות מעל כולם. עמידה בלו"ז, תקשורת בין אישית מעולה ומחירים מעולים. אמשיך לעבוד אתכם גם בעתיד ותודה על הכל.
Tom Raz
Tom Raz
15:00 03 Jan 21
עובד עם המון חברות מנופים ומנופפים ורוצה להגיד לכם שמזמן לא קיבלתי שירות מחברת מנופים כמו שקיבלתי מתומר מנופים. שירות בכמה רמות מעל כולם. עמידה בלו"ז, תקשורת בין אישית מעולה ומחירים מעולים. אמשיך לעבוד אתכם גם בעתיד ותודה על הכל.
tom raz
tom raz
14:56 03 Jan 21
הזמנו שירות מתומר מנופים. המנופאי הגיע בזמן והיה מהיר, מדוייק ומקצועי. תודה רבה
Hanna Anny
Hanna Anny
09:05 31 Dec 20
הזמנתי מנוף מתומר לצורך העברת דירה.מומלץ לכל מישזקוק.אדם ישר והגון, שירות מעולה זמין ומקצועי. ובנוסף המחיר אחלה.פשוט להיות בראש שקט. תענוג!
Avidan A
Avidan A
07:29 31 Dec 20
חברה רצינית מאוד, מקצועית ברמה.בטיחות מעל הכל.ממליץ מאוד.
אושרי גואטה
אושרי גואטה
17:17 29 Dec 20
חיפשתי חברה רצינית וותיקה, בעיקר שאוכל להיות שקטה בנושא הבטיחות אחרי כל סיפורי התאונות למיניהם.הגעתי לתומר מנופים אחרי חקירת השוק ושמחה מאוד שהגעתי לבחירה הנכונה מכל הבחינות, בטיחות, מקצועיות ואני חייבת להודות לתומר גם על שירות נהדר!בקיצור, אל תהססו, הגעתם למקום הכי נכון!
Gali Avidan
Gali Avidan
13:28 29 Dec 20
אני לא ממהר לכתוב המלצות, אבל תומר היה מדהים. תקשורת טובה, הסביר הכל, קבע שעה והגיע בדיוק. השוואתי מחירים עם אחרים והמחירים שלו ממש הוגנים. בנוסף, הייתה לי בעיה בשטח, והוא היה מעל ומעבר ועזר בכל מה שניתן. ממליץ בחום. לא להסס!
shrek shrek
shrek shrek
17:48 01 Dec 20
מקצוען, הגיע וביצע כמסוכם.
זוהר בן יוסף
זוהר בן יוסף
10:35 24 Nov 20
וואו שאפו אמיתי הזמנתי את תומר מנופים לפתח תקווה. הוא בחור נחמד מאוד, מאוד מקצועי. רואים שהמנוף שלו מעולה. הסביר לי על התהליך , עבד מהר ובמקצועיות. אני ממליץ מאוד
Sasha Hertz
Sasha Hertz
09:24 13 Nov 20
בעל מקצוע אחראי . דייקן ואיכותימומלץ בחום
shmuel elimelech
shmuel elimelech
05:13 29 Oct 20
אחלה שירות , מחיר פצצה. אני מרוצה מאוד. המנוף היה מעולה. מומלץ
Sasha Arbuz
Sasha Arbuz
17:24 21 Aug 20
אחלה בחור ואחלה שירות. מקצוען אמיתי על המנוף כיף לעבוד עם מקצוענים כאלה
CRYPTO
CRYPTO
08:51 07 Jul 20
עבודה מצויינתשירות אדיבמחיר הוגןתומר איש נעים מאד ומתחשבומאד מקצועיהגיע בזמן ( אפילו הקדים בחמש דקות )ועזר בכל מה שהיה צריך.
Gotlieb Shachar
Gotlieb Shachar
10:29 29 Jun 20
מדבר פחות ועושה הרבה! גם בתקופות לחוצות תומר דואג לסיים את העבודה בזמן ובמקצועיות שלא מקבלים מכל איש מקצוע
יניב רובין
יניב רובין
10:33 28 Jun 20
בחור חרוץ, עושה עבודה אמינה ומקצועית
עומר רבינוביץ
עומר רבינוביץ
07:37 26 Jun 20
עשינו פרוייקט של שבוע שלם עם תומר היקר, דאג להגיע תמיד בזמן שקבענו ולתת שירות כמו שצריך לתת שירות
רם אלפסי
רם אלפסי
11:04 25 Jun 20
יוצא לי לא מעט לעבוד עם מנופי סל, מאז שהכרתי את תומר הבחירה הפכה להיות קלה... גם בתקופות של ביקוש גבוה הוא דואג לבוא לקראתי ולעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר
אלכס מיכאלי
אלכס מיכאלי
14:16 24 Jun 20
רושם פה בכיף כי אם יש מישהו שמגיע לו זה אתה!
מני חדד
מני חדד
08:40 23 Jun 20
מקצוען אמיתי! מבין שצריך לבדוק את צרכי הלקוח לפני שסתם לוקח את העבודה. שמחנו מאוד שבחרנו בך!
אמי מרקוביץ
אמי מרקוביץ
10:04 20 Jun 20
תודה רבה חבר יקר! שמח לראות שיש עדיין במדינה שלנו אנשים שאיכפת להם מהעבודה שהם באים לעשות ולא חושבים רק על כסף.
Sagi Elbaz
Sagi Elbaz
10:17 18 Jun 20
קראתי ביקורות באינטרנט ואחרי שיחה קצרה בטלפון הבנתי שזה הבן אדם שאנחנו צריכים לעבוד איתו. שירות מקצועי!
עמליה דרורי
עמליה דרורי
11:04 16 Jun 20
בחור רציני, מגיע בזמן, עובד זהיר, שרות מעולה
משה נחום
משה נחום
21:51 13 Jun 20
מומלץ בחום! יודע לבצע פרוייקטים ברמה מקצועית ועומד בזמנים
אבי אשכנזי
אבי אשכנזי
11:07 13 Jun 20
תותח!! ביצע לנו את העבודה במקצועיות והיה מאוד סבלני למרות שהסיפור נמשך קצת יותר מהמצופה
מיכאל גרד
מיכאל גרד
13:36 10 Jun 20
יש אנשי מקצוע שכשאני קובע איתם עבודה אני יכול להיות בראש שקט. תומר הוא האיש שלי בכל מה שקשור לעבודה עם מנופי סל, ממליץ!
רועי ברזל
רועי ברזל
12:58 08 Jun 20
הזמנתי אותו לעבודה בגובה עם סל בחור מקצועימאד אדיב וסבלני מומלץ בחום
עידן שושן
עידן שושן
16:56 07 Jun 20
אלוףףף!! עושה את העבודה במקצועיות, מגיע בזמן בלי לספר סיפורים ומעשיות. מומלץ בחום!
מאור מלול
מאור מלול
11:06 07 Jun 20
מספר 1 בעבודה עם בעלי מקצוע! שירות אדיב ואיכפתי, בנאדם רציני שבכל פרוייקט יודע לתת ולעזור. מפרגן לך בכייף גדול!!
שגיא אבידן
שגיא אבידן
10:07 05 Jun 20
התקשרתי לתומר שפשוט הופיע לי במודעה בגוגל והוא הגיע וממש הציל אותי! שירות אדיב, עוזר גם בדברים שלא חייב לעזור, באמת אין מילים.
דנה מקסים
דנה מקסים
16:20 04 Jun 20
הכרתי את תומר תוך כדי עבודה שעשה לשכן שלי בבניין וכבר דיברתי איתו על עבודה שאני צריך לעשות בעוד מספר שבועות קדימה. לא קשה לראות שהבחור מבין עניין ויודע לתת שירות
שי נרקיס
שי נרקיס
09:53 31 May 20
אני מקפידה לרשום ביקורות על אנשי מקצוע שאני מרוצה מהשירות שקיבלתי מהם. הצוות של תומר מנופים עזר לי מאוד במספר מקרים שבהם הייתי צריכה מנוף ועשו את העבודה מכל הלב. תודה לכם⁦❣️⁩
ענת דהן קידר
ענת דהן קידר
09:48 29 May 20
תודה לתומר התותח שהציל אותנו אחרי שאיש המנופים שאיתו קבענו דפק לנו ברז. אתה פשוט אלוף!!
דקל אמירם
דקל אמירם
09:26 27 May 20
הגעתי דרך חיפוש פשוט באינטרנט והייתי מאוד מרוצה! שירות מהיר ואיכפתי, כזה שלא ממש ציפיתי אליו. בשורה התחתונה חסכו לי הרבה זמן וכאבי ראש מיותרים
dvir asher
dvir asher
13:13 24 May 20
תודה רבה לכם! עשיתם לנו עבודה נהדרת במקצועיות שאין שניה לה
נועם פייברג
נועם פייברג
13:40 22 May 20
חיפשתי מישהו שיבצע עבודה עם מנוף לקומה 4 מבלי למשוך סתם את הזמן או לפגוע בפריטים החשובים. תומר עשה את העבודה במקצועיות ועל זה מגיעה לו התודה.
גדי לוי
גדי לוי
11:50 21 May 20
שירות מצוין! עזרו לנו מאוד במעבר הדירה:)
לינקים עשהאל
לינקים עשהאל
05:28 20 May 20
תומר שלח נהג להרים ולהוביל כוננות ברזל 400 קילו 300×260 מ' נסע לאט ובזהירות, והכי חשוב מחיר הוגן וואלה מקצוען אמיתי ממליץ לכל אחד מכל הלב.
Gabi Elimelech
Gabi Elimelech
16:08 18 May 20
אין על תומר! אני עובד הרבה עם מנופי סל ותומר הוא הכי שירותי ומקצועי שראיתי
עשהאל לוין
עשהאל לוין
08:40 14 May 20
מקצוען שירותי ואדיבממליץ בחום
shay shaul
shay shaul
14:58 11 May 20
תומר עבד איתי מספר פעמים.תומר מקצועי,אמין ושירותי.ממליץ בחום
גובי הנדסה ***
גובי הנדסה ***
14:08 11 May 20
אני מאוד מרוצה מהיחס מהשירות מהמקצועיות והסבלנות ממליץ בחום
מוטי גבסו
מוטי גבסו
21:01 28 Apr 20
נעזרנו בשירות של ״תומר מנופים ״ במנוף סל להחלפת צינור ביוב קומה רביעית .השירות מקצועי , יעיל , יחס אישי ללקוח והמחיר הגון . תומר מצוייד בכל עזרי הבטיחות שמאוד חשובים בעבודות גובה.
Natasha Nimirovski
Natasha Nimirovski
08:34 02 Apr 20
תומר נתן שירות ברמה הכי גבוהה שהכרתי עד היום.... הגעתי אליו דרך האתר ולא מיתחרט לרגע.. בתור קבלן איטום אני יודע שיש לי עכשיו באמת על מי ליסמוך בשרות וברמה מקצועית גבוהה מאוד... מומלץ בחום
יקיר פחימה
יקיר פחימה
14:16 25 Oct 19
מקצועי שירות אישי ונדיב איש מדהים הכי חשוב מומלץ אשתמש בשירותך עוד הרבה בעתיד תודה על הכל ניר מקסם הדברות
Nir Yazdi
Nir Yazdi
16:56 22 Apr 19
מנופים חדשים, מנופאים תותחים, מחיר מדהים ביחס למתחרים, מגיעים בדיוק בזמן ועושים הכל בשביל הלקוח. תמיד אעבוד רק איתכם.
Leon Tazayev
Leon Tazayev
07:55 16 May 18
תומר נתן לנו מענה יעיל, מהיר ואדיב לכל צרכינו. ממשק המשתמש של ההזמנות, החשבוניות והקבלות שלו נוח מאד ובמיוחד בעולם LowTech בענף שלנו.
אסף דסברג
אסף דסברג
15:18 15 May 18
שירות מקצועי ואדיב, תומר היה זמין בכל רגע ולכל שאלה.ציוד חדיש עם כל אמצעי הבטיחות הנדרשים, מפעיל המנוף אף הוא מקצועי ונעים הליכות.בקיצור אין מה להתלבט...תומר מנופים זו הבחירה שלי.
גאולה חמיידס
גאולה חמיידס
06:31 09 Oct 17
אני חייב לציין את השירות שקיבלתי. הטלפון הראשון שהתקשרתי דרך האינטרנט, ענה לי בחור שכנראה למד בחיים שלו לתת שירות כמו שצריך. משדר מקצוענות ואמינות שקשה לפספס אותה. קבענו יום ושעה והבחור מוודא שהכל מוכן, מתזכר יום לפני, דואג שהנהג יצור קשר ואפילו מצלם ומעדכן תוך כדי העבודה. פשוט כיף!!! תומר תודה רבה על השירות. תמשיך כך. אלון אסולין.
Alon Assulin
Alon Assulin
14:48 12 Sep 17
שירות ואמינות של בעלי מקצוע.מומלץ מומלץ מומלץ לכל מי שזקוק למנופים ועבודות בגובה רב.
יריב בן סעדון
יריב בן סעדון
19:55 03 Aug 17
שירות מעולה מהתחלה עד הסוף - תומר עונה באדיבות על כל שאלה ושאלה, העבודה עצמה סופר מקצועית ובטיחותית, מגיע בדיוק בזמן, ניתן לשלם באשראי בטלפון או דרך אתר אינטרנט ייעודי - ממש נח. ממליץ!
Liran Parti
Liran Parti
16:48 02 Aug 17
מנופים חדשים, שירות מהיר ומפעילים תותחים מומלץ בחום. תמיד נעבוד רק איתכם.
Gilad Ziv
Gilad Ziv
20:02 31 Jul 17
אחלה שירות .מיקוצעי מאוד, עוזר ומלווה כל עבודה.מצוייד בכל עזרי הבטיחותממולץ בחום
יוסי מרגלית
יוסי מרגלית
08:22 25 Jul 17
המלצה חמה תומר נענה לבקשה שלנו להשכרת מנוף "מהיום למחר" ובשעות לא שגרתיות.השירות היה מקצועי, סבלני והוגן ביותר.עבד בתיאום ובשיתוף עם אנשי מקצוע נוספים ובקיצור, מומלץ בחום!
Daniella Feigerson
Daniella Feigerson
12:20 02 Nov 16
מקצועי , שירותי והוגן ! כל הכבוד כן יירבו כמוך .
Meir Naftali
Meir Naftali
19:13 27 May 16
מנופים מצויינים חדשים שירות מעולה מחירים הכי טובים בישראל.
אחיקם ותמר סימן טוב
אחיקם ותמר סימן טוב
10:07 28 Feb 16
הגיע בזמן, והיה קשוב להוראות מתקין הסוכך שנעזר במנוף הסל שלו.תודה בנאדם!היה תענוג לעבוד איתך!
Shay Ben Efraim
Shay Ben Efraim
22:21 29 Nov 15
לפני כ5 חודשים העברתי את הדירה שלי ונזקקתי למנוף חבר המליץ לי על תומר מנופים לא ציפיתי לכזה יחסשירות מדהים, איכפתיות, והמקצועיות שווה כל שקל. ממליץ בחום.
Meir Amar
Meir Amar
09:12 10 Nov 15
מנופים חדשים , מנופאי סבלני וסובלני שירות מצוין.
לאה טל
לאה טל
14:08 09 Oct 15
שירות מצוין ומחיר מעולה ממליץ בחום
זוהר דביר
זוהר דביר
14:06 09 Oct 15

אהבתם את התוכן ? שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp