השכרת מנוף סל – האם גם אתם צריכים?

זמן קריאה: 3 דקות

צריכים לבצע עבודה נקודתית בגובה, ואתם מתלבטים האם לקחת את העבודה? הגיע הזמן שתשאירו את כל סימני השאלה מאחור. מהיום תוכלו להשכיר במיוחד לטובת המשימה הזאת מנוף סל, שיספק לכם לתת לכל אחד מהלקוחות שלכם את השירות הטוב ביותר.

אם בעבר השכרת מנוף סל הייתה משימה כמעט בלתי אפשרית, כיום מדובר על השכרה שתוכלו לבצע בלא מעט חברות אשר נמצאות בפריסה ארצית. אז האם גם את צריכים להשכיר מנוף סל? המאמר הבא יספק לכם את התשובה לשאלה החשובה הזאת, שעשויה להיות משמעותית עבורכם.

השכרת מנוף סל לטובת עבודות בגובה

המשימה הנפוצה ביותר שתוכלו לבצע עם מנוף סל היא כמובן עבודה בגובה. כלומר אם אתם צריכים להגיע לנקודה גבוה שאין לכם גישה אליה, תוכלו להגיע אליה בקלות על ידי השכרת מנוף סל. המנוף הספציפי הזה יכול להגיע  לגובה של 25 עד 70 מטר, כך שהוא אמור לספק את התמורה הטובה ביותר – אין שום סיבה שתצטרכו להגיע לגבהים גבוהים יותר.

מנוף
מנוף

השכרת מנוף סל עבור הובלות

עומדים לבצע בקרוב הובלה של דירה, ורוצים לבצע את ההובלה בצורה המהירה ביותר? השאירו מאחור את כל כאב הראש הרגיל, ותתקדמו לדרך היעילה ביותר להובלת הדירה. את כל החפצים הכבדים מרימים לדירה ישירות עם מנוף סל, כך שתוכלו לבצע את כל ההובלה בתוך מספר מצומצם של שעות. כך לא תמצאו את עצמכם שוברים את הראש על מעבר דירה שיתיש אתכם לחלוטין.

מתלבטים? תתייעצו עם מקצוענים בתחום

במידה ואתם מתלבטים האם השכרת מנוף סל היא ההחלטה הנכונה עבורכם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתייעץ עם אנשי המצקוע המנוסים בתחום. הם יספקו לכם את כל הנקודות שאתם צריכים לקחת בחשבון, וכמובן יספקו לכם את התשובה האם אתם צריכים מנוף סל או שאולי סוג אחר של מנוף יכול להיות רלוונטי עבורכם. תזכרו כי בחירה לא נכונה של מנוף עלולה לעלות לכם ביוקר, ולכן מוטב שתיקחו את הנושא הזה בחשבון בהחלטות הסופיות שלכם.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר ? צור קשר עכשיו!

זקוקים למנוף סל? אם מדובר על עבודות נקודתיות ולא על עבודות קבועות, השכרת מנוף סל היא הבחירה הנכונה עבורכם. כך לא תמצאו את עצמכם מתחזקים מנוף שמשמש אתכם רק לעבודות נקודתיות. מוטב שתשכירו את המנוף בהתאם לצרכים שלכם, דבר שיביא לכך שגם לא תצטרכו להוציא כסף לשווא.
אז לפני שאתם בוחרים באפשרות ההשכרה, אתם בוודאי רוצים לדעת כמה כסף תצטרכו להוציא? כי העלות של השכרת מנוף מהסוג הזה תהיה שונה מאשר העלות של השכרת מנוף מסוג אחר – אז מה התקציב שאתם צריכים להעמיד לטובת ההשכרה?

חשוב לציין כי העלות של מנוף משתנה בהתאם לקריטריונים שונים שעליהם נפרט בהמשך. אך באופן עקרוני העלות יכולה לנוע בין 400-600 שקל לשעה, כאשר בסופו של יום המחיר נקבע בהתאם לכמות השעות שאותם קבעת מראש. כך שאם אתם יודעים שאתם לא צריכים את המנוף ליותר ממספר שעות, מוטב שתודיעו זאת מראש – כך תוכלו להוזיל את ההוצאה הכספית בצורה מאוד משמעותית.

כמו שאמרנו ישנם אלמנטים שונים שמשפיעים על העלות של השכרת מנוף, כמובן שהתנאים הללו כוללים בתוכם גם את העלות של השכרת מנוף סל. ככל שתשימו דגש על האלמנטים הללו, כך תוכלו להגיע למצב שהעלות הסופית תהיה נמוכה יותר.
• יותר שעות? פחות כסף: ככל שתשכירו את המנוף ליותר שעות, כך תשלמו פחות כסף על כל שעה נוספת. זאת אומרת שכדאי לכם לבצע מספר עבודות בו זמנית, מאשר לבצע עבודות לסירוגין.

• מנוף גדול? יותר כסף: עוד אלמנט שעשוי להשפיע בצורה משמעותית על עלות ההשכרה הוא כמובן גודל המנוף שאותו אתם עומדים להשכיר. ככל שתיקחו מנוף גבוה יותר, כך תצטרכו לשלם יותר כסף.

• עם או בלי שירותי הפעלה: אם אתם רוצים שביחד עם המנוף יגיע גם מנופאי שיתפעל אותו, תצטרכו לשלם יותר כסף. כך שתבחנו את הנושא הזה מראש, על מנת שלא תקבלו שירות שאין לכם בו שום צורך.

Call Now Button
Open chat