מנופים קטנים: לא חייב להשכיר מנוף גדול

אתם צריכים לבצע בקרוב עבודה בגובה? אחת מהמשימות החשובות ביותר היא המשימה שבה אתם בוחרים מנוף לביצוע העבודה. לכל מנוף יש את היתרונות שלו, ואתם מצדכם צריכים לבחור את המנוף המושלם – המנוף שיאפשר לכם לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. המטרה בסוף הדרך היא לבצע את העבודה בגובה בדיוק כמו שתכננתם כי זוהי הסיבה שאתם משכירים את המנוף מלכתחילה.

אתם לא יודעים איזה מנוף אתם צריכים להשכיר? אתם יכולים להשכיר מנופים קטנים שישמשו אתכם ללא מעט עבודות בגובה. אין שום צורך להשכיר מנוף גדול שלא לצורך, בטח אם מדובר על עבודה שגם מנוף קטן יכול לבצע. אתם צריכים להסתכל על התמורה הסופית של המנוף, אתם לא צריכים להחליט החלטה כזאת או אחרת רק על סמך הגודל של המנוף.

מנופים קטנים יכולים לבצע עבודות גדולות בגובה! אין לכם שום סיבה אמיתית לחשוש בגללה. כך שלא משנה איזה עבודה אתם מתכננים לבצע, המנוף הקטן יכול לתת לכם את התמורה הטובה ביותר שרק תוכלו לקבל. אתם מתלבטים האם להשכיר מנופים שהם קטנים? אנו נסביר לכם במאמר הבא מדוע כדאי לכם לשקול לעשות את זה, ולא מן הנמנע כי אחרי שתבצעו את העבודה בגובה אתם רק תוכלו להודות לנו.

הגודל לא קובע: מנוף קטן יכול לבצע כל משימה

במבט ראשון אתם בוודאי יכולים לחשוב כי מנוף שהוא לא גדול במיוחד יתקשה לבצע עבודות בגובה, בטח אם מדובר על עבודה שצריך לבצע אותה בגובה רב. אך ברגע שאתם תתחילו לעבוד עם מנופים שהם קטנים, אתם תגלו כי לא רק שתוכלו לבצע כל סוג של עבודה – אתם תעשו את זה בצורה היעילה ביותר. כך שכל התכנונים שלכם יכולים לבוא לידיי ביטוי בצורה הטובה והאפקטיבית ביותר.

אל תיתנו לגודל של המנוף לקבוע לכם את ההחלטות העתידיות, כי ההחלטה על סמך הגודל עשוי להיות טעות אחת גדולה. אתם צריכים לבצע את ההחלטה רק על סמך השאיפות העתידיות שלכם לביצוע המשימה. ברגע שאתם תצליחו לסיים את המשימה בהצלחה, אתם תהיו אלה שהכי מרוויחים מכל התהליך-  כי כך תוכלו להמשיך הלאה ולבצע עוד המון משימות אחרות שהן גם מאוד דחופות.

אז תמיד תזכרו כי הגודל של המנוף לא באמת אמור לשנות את קבלת ההחלטות שלכם. מנופים קטנים יכולים לעשות את העבודה בצורה מעולה, ואתם אפילו מאוד תופתעו לראות עד כמה הם יעילים בהשוואה למנופים הגדולים. אין חכם כבעל ניסיון, בטח כאשר מדובר על עבודה עם מנופים. ברגע שתתחילו לעבוד עם המנופים הקטנים, אתם תבינו כי מדובר על מנופים שיהיה לכם הרבה יותר נוח איתם.

עבודות מנוף
נגן וידאו

מנופים קטנים לרוב יגיעו עם מחיר אטרקטיבי

יש לכם תקציב מוגבל כאשר אתם משכירים מנוף? אתם לא יכולים לעשות החלטות שיכניסו אתכם לבור כלכלי, בטח אם אתם משכירים את המנוף לעבודה בעסק שלכם. אתם תמיד צריכים לראות איך תוכלו לבצע את העבודה או את המשימה בגובה, אך בו בזמן תעמדו בתקציב שעומד מולכם. התקציב אמור להיות שומר הסף, השומר שימנע מהעסק שלכם להיכנס לקשיים שיהיה לכם מאוד קשה לצאת מהם בעתיד.

אז מה אתם יכולים לעשות? ראשית אל תוותרו על ביצוע העבודה בגובה, בטח אם מדובר על עבודה שאתם צריכים לבצע אותה עבור לקוחות. אתם צריכים לתת ללקוחות שמגיעים אליכם את כל הסיבות להיות מרוצים, גם אם זה אומר שאתם תעשו בשבילם מאמץ הרבה יותר גדול. אז איזה סוג של מנוף תוכלו להשכיר כאשר התקציב שלכם לא גדול במיוחד לטובת ביצוע המשימה?

התשובה היא חד משמעית – תוכלו להשכיר מנופים קטנים. נזכיר כי עם מנוף קטן אתם תוכלו לבצע כל סוג של משימה, אך העלות שלו תהיה הרבה יותר נמוכה מאשר המנוף הגדול. כך שאתם מצדכם תוכלו לבצע את המשימה שאתם נדרשים לבצע אותה, אך בו בזמן אתם לא צריכים להכניס את עצמכם לבור הכלכלי. ברגע שאתם מתחילים לחשוב מחוץ לקופסה, אתם תגלו כי מבחר האפשרויות שעומד לרשותכם הוא מבחר אפשרויות שלא נגמר.

עם מנוף קטן – אפשר לבצע עבודה בגובה בכל מקום

אחת מהבעיות המרכזיות בהשכרת מנופים היא שלא תמיד ניתן לשנע את המנוף אל המקום שבו העבודה בגובה אמורה להתבצע. השינוע יכול להיות מאוד בעייתי, ולכן לא מעט אנשים מוותרים על לבצע עבודות בגובה רק בגלל הנושא הזה. לעיתים הוויתור על ביצוע העבודה בגבוה עלול להביא איתו להשלכות אחרות לא פחות קריטיות, אז למה שתסכימו למצב הזה? הרי אתם צריכים לבצע כל עבודה שהיא חשובה וקריטית, לא משנה מהם האילוצים מסביב.

במצב כזה שבו השינוע של המנוף יכול להיות מעט בעייתי, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להשכיר מנופים קטנים. המנופים הללו יכולים להיכנס לכל מקום, ובאמצעותם ניתן לבצע עבודה בגובה בכל מקום שתבחרו – לא משנה אם מדובר על רחוב צר או על שכונה קטנה. האפשרויות שיעמדו לרשותכם הן לא נגמרות, ואתם לעולם לא תצטרכו לוותר על ביצוע המשימות – כי עבודה בגובה אתם חייבים לבצע אותה.

כל מה שנותר לכם לעשות זה להשכיר מנופים קטנים לביצוע כל סוג של משימה. כך אתם לא תצטרכו לשבור את הראש האם המנוף מתאים או שלא, אתם תוכלו לבצע את המשימה מבלי לחשוב יותר מידיי. כך תדעו שאתם לעולם לא צריכים לוותר על משימות, כל משימה שאתם רוצים לבצע אתם תוכלו לבצע אותה. אם אתם חוששים שתהיה בעיית שינוע של המנוף, אתם רק צריכים להשכיר מנוף קטן – וכל הבעיות נפתרו להן.

רוצים להשכיר מנופים קטנים? תדאגו לבחור בחברה מוסמכת

הרבה מאוד אנשים נוטים לחשוב כי בגלל שהמנוף הוא לא מנוף גדול, הם יכולים להשכיר אותו מכל חברה או מכל עסק. אך למען האמת אתם חייבים להיות מאוד זהירים כאשר אתם בוחרים את החברה או את העסק שממנו תבצעו את ההשכרה – אפילו אם לא מדובר על מנופים גדולים. בעת השכרת מנופים אין קיצורי דרך, אתם צריכים לדעת שאתם בידיים הטובות ביותר לאורך כל הדרך – רק כך תוכלו להיות רגועים לחלוטין.

כאשר אתם משכירים מנופים קטנים, תבחרו בחברה עם ניסיון עשיר בתחום. חברה שיש לה וותק גדול, כך שתדעו שבכל שאלה ובכל בעיה יהיה לכם עם מי לדבר. כי זה אף פעם לא כיף להרגיש שאתם נמצאים לבד במערכה, אך אם מדובר על חברה מנוסה – אתם לעולם לא תהיו במצב הזה. כי חברה עם מוניטין יודעת עד כמה חשוב ללוות את הלקוחות מתחילת הדרך ועד סופה.

לכן אל תחפשו קיצורי דרך! לא כאשר אתם משכירים מנופים, ולא משנה מה הגודל של המנוף. ברגע שאתם תדעו שאתם בידיים הכי טובות, יהיה לכם הרבה יותר קל לבצע את המשימה ללא דאגות או חששות. כך תוכלו לסיים את המשימה בהצלחה, וכמובן שתוכלו לקצור את הפירות על העבודה הקשה שלכם.

מנופים קטנים
מנופים קטנים
זקוקים למנוף ?
היי, נעים מאוד, אני תומר.
אם אתם זקוקים למנוף אני זמין בווטצאפ בכל שעה ואשמח לענות לכל שאלה! דברו איתי עכשיו ←