כמה עולה שירותי מנוף במעבר לדירה חדשה?

שירותי מנוף ניתן להשכיר לפי שעה אך יש לקחת בחשבון גם את שירותי ההובלה במעבר לדירה חדשה. המאמר ייתן מידע לגבי שרותי השכרת מנופים.

ממה מושפע מחיר השכרת המנוף?

שירותי מנוף ניתנים על פי זמן השירות והגובה בו נמצאת הדירה. בממוצע שירותי מנוף עולים כ-300 ₪ לשעה, אך עלולים להגיע גם עד 1500 ₪. הפער בין המחירים גדול מכיוון שיש הבדל בגובה הקומות. בחירת המנוף מתייקרת בהתאם לסוגו ואת הסוג יש להתאים לגובה הקומה ולנגישות אליה. אם אתם זקוקים להובלת מנוף לקומה שישית התשלום יהיה נמוך, אך מעבר לקומה זאת, התשלום עולה. מכיוון שעד קומה שישית ניתן להיעזר במנוף סולם ומעבר לקומה זו במנוף מסיבי יותר. מחיר מנוף מקומה שישית עד העשירית יהיה בין 400-800 ₪ ומעל קומה 10 יכול להגיע עד ל-1500 ₪. קחו בחשבון שהמחירים הם לשעת עבודה והם אינם כוללים מע"מ. בדרך כלל תצטרכו להשכיר את שירותי החברה לשעתיים. שעה בהורדת הדירה הישנה ושעה בהעלאת הריהוט לדירה החדשה.

הובלה הכוללת מנוף

כשאתם מזמינים את שירותי ההובלה הם בדרך כלל יציעו שימוש במנוף כאשר הגישה לדירה צרה או הריהוט גדול וכבד למעלית. בקשו הצעת מחיר הכוללת שירותים אלו. חברת ההובלה תדאג להזמין את המנוף מחברת מנופים איתה היא עובדת ולכן אין לחשוש מבחינת אמינות, רישיון או ביטוח. חברת ההובלה תהיה אחראית לגבי כל אלו. אך אם אתם מזמינים את שירותי המנופים באופן עצמאי עליכם להשוות מחירים ולקבל הצעת מחיר מהחברה. ואין זה מספיק. עליכם לבדוק אם לחברה רישיון להפעיל מנופים, כיצד היא מבטחת את הציוד שלכם, האם הוא מכסה את הנזק ומה הזמינות שלה.

עבודות מנוף
כמה עולה שירותי מנוף במעבר לדירה חדשה?

חנייה למנוף

כדי לדעת איזה סוג של מנוף להזמין יש לבדוק ראשית את הגישה לדירה. האם החנייה רחבה דיה להעמדת המנוף, האם יש לכם בדירה חלון גדול או מרפסת להעברת הציוד, האם הדירה ברחוב צפוף שרק מנוף זרוע יכול להיכנס אליו או מרווח דיו למנוף סולם עם זווית ועוד. מנוף זרוע יקר יותר ממנוף סולם ולכן זהו מידע חשוב.

שיתוף ב facebook
אהבתם ? שתפו
שיתוף ב whatsapp
שתפו עם חברים