השכרת מנוף לפי שעה

השימוש במנופים לצרכי התעשייה הוא נרחב, ולכן ניתן לרכוש או להשכיר אותם על פי צורך. מאמר זה יעסוק בהשכרת מנוף זחל לפי שעה ויתרונותיו.

מהו מנוף זחל ומדוע צריך אותו?

מנוף זחל מרים משקל גבוה מאוד בגובה רב יותר ממנוף רגיל. הנגישות שלו במבנים שאליהם מנוף רגיל לא מגיע היא בהחלט יתרון בולט. המנוף הרגיל מותקן על משאית ואילו מנוף זחל מחובר למכונה חשמלית בטכנולוגיה מתקדמת. הגלגלים מניעים אותו בתוך ומחוץ למבנה והוא יכול אף להיכנס לתוך מעלית כשמפעילים את תוכנת פריסת הרגליים שלו. כך הוא יכול להרים משקל גבוה עד 50 קומות. יתרון זה יכול להיות פתרון מצוין להעברה של תכולת דירה במקום לסחוב ולהרים משקל כבד באופן ידני. היכולת להשכיר מנוף לפי שעה חוסכת לנו זמן רב בהעברת התכולה לבית החדש.

למה כדאי להשכיר מנוף זחל?

השכרת מנוף לפי שעה מתאימה גם לקבלנים הזקוקים לנשיאת חומרי בנין ומשא עד משקל של חצי טון בפרויקטים של שכונות עם בנינים רבי קומות. כך הקבלנים חוסכים בזמן ומעבירים את הסחורה והחומרים בבטחה. ניתן להרים באמצעות הזרוע הממוקמת עליו: מקררים, מכונות כביסה, תנורים, ספות, דלתות וכל דבר עד משקל של חצי טון. ניתן להתנייד איתו בתוך חדרים, להעביר משא דרך החלון, בתוך מעלית ועוד. בשל העובדה שיש לו יתרונות רבים מומלץ לשכור אותו בהתאם לצורך.

השכרת מנופים
מנוף זחל – השכרת מנוף לפי שעה

ההבדלים בין מנוף זחל למנוף הרמה

מנוף הרמה מוגבל בניידות שלו בשל העובדה שהוא מורכב על משאית. המשאית לא יכולה להיכנס ללובי של בנין, למעלית או לחדר ומנוף זחל כן. גם כדי להעביר תכולה דרך חלון יש לכוון את סולם המנוף ולמקם את המשאית בצורה בה המנוף יהיה נגיש לכיוון החלון. בנוסף, מנוף הרמה נושא משקל של עד רבע טון ומרים משקל לגובה של 24 קומות, לעומתו מנוף זחל נושא משקל גדול יותר לגובה רב יותר. ההמלצה היא להשכיר את המנוף על פי הצורך וכמובן להשוות מחירים בין החברות השונות. אל תתפשרו על האיכות!

שיתוף ב facebook
אהבתם ? שתפו
שיתוף ב whatsapp
שתפו עם חברים