מנוף זרוע ויתרונותיו

מנוף זרוע פועל בטכנולוגיה המקלה על האדם ומאפשרת לו להגיע לגובה עצום באופן יעיל ומהיר. המאמר יעסוק בחשיבות של מנוף מסוג זה ויתרונותיו הרבים.

למי מתאים שימוש במנוף זרוע?

מנוף זרוע משרת את התעשייה במשק לצורך הרמת ציוד כבד ועובדים לגובה רב. אנשי מקצוע בתחום החשמל יעזרו בו בעבודות חשמל בגובה. עובדי אינסטלציה והדברה יעשו בו שימוש במקומות צרים, שירותי ניקיון חלונות בגורדי שחקים, תליית שילוט פרסומי, עבודות בנין והעברת ציוד תכולה של דירה או משרד באמצעות מובילים. למעשה, כל עבודה שיש לעשות בגובה ולא ניתן לבצע בדרך אחרת, מתאפשרת באמצעות מנוף זרוע. כשרוצים להרים עובדים לגובה רב זהו האמצעי הבטיחותי ביותר הנעשה באמצעות חיבור אביזרים נלווים למנוף הזרוע.

מנוף זרוע
מנוף זרוע

מדוע מומלץ להשתמש במנוף זרוע?

מנוף זה נפוץ ויעיל מאוד כשמעוניינים לעבור או להעביר ציוד במקומות צרים וגבוהים. בשל העובדה שהזרוע שלו צרה, הוא פרקטי יותר מבמות הרמה, חבלי סנפלינג או פיגומים. באמצעות הזרוע ההידראולית שלו הוא מדלג על כל המכשולים בדרך. את מנופי הזרוע ניתן לרכוש או להשכיר לפי שעה על פי גודל ומטרת השירות. לדוגמה: מנוף קטן לצורך העברת תכולת דירה יגיע לגובה של עד 50 מטר. ישנם מנופים כאלו בעלי זרוע אנכית או מנופים עם מספר זרועות הניתנות לקיפול במקומות צרים.

חיבור סל למנוף זרוע

בשל יכולת התמרון וההתאמה לגובה רב, ניתן לחבר לקצה הזרוע החשמלית סל הנושא אדם או ציוד כבד כך שתהיה אפשרות לתמרן אותם בעת ביצוע העבודות. היכולת הזו מאפשרת חיסכון בזמן, מהירות, חסכנות ובטיחות. כדי שפעולת המנוף תהיה אפקטיבית צריך גם לדאוג למקום רחב בו המנוף יוכל לתמרן. הכוונה לשטח רחב כמו חנייה למשל. לסיכום, טכנולוגיה זו משרתת את האדם באופן בטיחותי ובריאותי. אין צורך לשאת משאות באמצעות הידיים או הגב ואין מה לדאוג לגבי נזק ברכוש. הציוד יכול לעבור בשלמותו ללא פירוק והרכבה וכך לחסוך במשאבים נוספים. מומלץ לבחור בחברת מנופים מקצועית ואמינה, בעלת רישיונות הסמכה, ביטוח, אחריות, זמינות ותודעת שירות גבוהה.

השכרת מנוף זרוע

צריכים מנוף זרוע, אבל לא יודעים מהיכן לשכור אותו? חברת תומר מנופים מציעה ייעוץ מקדים, ככה שתוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את השירות המדויק ביותר לצרכי העבודה שלכם. רגע לפני השכרת מנופי זרוע, בואו נבין במה חשוב להתמקד ומה כדאי לבדוק.

בין אם אתם צריכים מנוף זרוע לצרכי עבודה מאסיבית, או שמא עבור הובלת דירה פרטית, אתם צריכים לדעת מהיכן לשכור את סוגי המנופים האלו. מאחר שהמנופים האלו מגיעים עם מפעיל מנוף, יהיה עליכם גם לוודא כי מדובר במפעיל מנוף זרוע מוסמך. מעבר לנושא של בדיקת הסמכות של מפעיל המנוף, תמיד יהיה כדאי לוודא כי המנופים שאתם שוכרים אכן מתוחזקים ותקינים. כל מה שכדאי לדעת על מנופים ומנופי זרוע, מעודכן ל-2020:

אז לשם מה צריך מנוף זרוע?

מנופי זרוע יכולים לשמש אנשים פרטיים עבור הובלת דירות, אבל אם חשבתם שמדובר בסוג הובלה פשוטה, הרי שזה לא תמיד ככה. במקרים מסוימים יהיה את הצורך לשנע ולהוביל ציוד ורהיטים מקומות מאוד גבוהות, מה שהופך את העבודה עם מנוף הזרוע להרבה יותר מסוכנת ומורכבת.

אם שכרתם את מנוף הזרוע מחברה מקצועית ובעלת ניסיון רב שנים, אתם כמובן מקטינים את הסיכונים הכרוכים בהפעלת מנופי זרוע. חשוב לזכור, מנופים אלו לפעמים משנעים ומובילים ציוד רב משקל, כמו למשל במקרים של שינוע ציוד בניין, מלט, חול, פסולת בניין ועוד.

תחזוקת מנופי זרוע קפדנית

מאחר שמנופי זרוע עובדים תחת עומסי עבודה רציניים, הרי שהנושא של התחזוקה שלהם הוא חשוב מאין-ערך גם כן. תומר מנופים לעולם לא מתפשרים על תחזוקה נאותה של מנופי זרוע. התחזוקה הקפדנית שחברת תומר מנופים מבצעת במנופיה, מתבצעת תחת כל נהלי הבטיחות הכי מחמירים והכי קפדניים.

אנחנו לעולם לא מתפשרים על תחזוקת המנופים שאנחנו משכירים ללקוחותינו, מאחר שברור כי חייהם של אנשים עלולים להיות בסכנה, חלילה, אם מנוף זרוע אינו תקין. צריכים ייעוץ לפני השכרת מנופי זרוע לכל מטרה ושימוש? צוות המומחים של תומר מנופים כאן בכדי לייעץ לכם בנושא. בהצלחה!

זקוקים למנוף ?
היי, נעים מאוד, אני תומר.
אם אתם זקוקים למנוף אני זמין בווטצאפ בכל שעה ואשמח לענות לכל שאלה! דברו איתי עכשיו ←