האם כדאי לרכוש מנוף חדש או יד 2 ?

זמן קריאה: 2 דקות

אתם מתלבטים האם לרכוש מנוף חדש או יד 2 לעסק שלכם? מדובר על החלטה שיכולה להיות מאוד משמעותית לגבי המשך הדרך, ולכן אתם צריכים לדעת איך תוכלו לעשות את הבחירה הנכונה עבורכם. לכל בעל עסק יש את השיקולים שלו, ולכן אתם לא יכולים לקבוע מה נכון באופן קולקטיבי, אתם כן יכולים לקבוע מה נכון עבורכם.

אז רגע לפני שאתם מתחילים לחפש מנוף חדש או יד שנייה לעסק שלכם, שווה לכם לקרוא את המאמר הבא שיעשה לכם סדר – ובאמצעותו תוכלו להבין איזה החלטה מבין האפשרויות הקיימות תהיה טובה עבורכם.

מה התקציב שעומד לרשותכם?

השאלה הראשית שאתם צריכים לשאול את עצמכם כאשר אתם ניגשים לרכוש מנוף היא מה התקציב שעומד לרשותכם? אם עומד לרשותכם תקציב מוגבל ככל הנראה תצטרכו לרכוש מנופים יד שנייה, אך אם אתם לרשותכם תקציב רחב יותר תוכלו לרכוש מנופים חדשים. בחלק מהמקרים לא ממש תהיה לכם אפשרות להתבלט, כי התקציב שלכם הוא זה שיספק את ההחלטה הסופית.

מהי תדירות השימוש העתידית במנוף?

זה שאתם צריכים לרכוש מנוף זוהי החלטה שלכם, אך מהי תדירות השימוש העתידית שאתם הולכים להשתמש בו? אם אתם הולכים להשתמש בו בכל יום למשך מספר שעות, מוטב כי תרכשו מנופים חדשים – כך תוכלו לדעת שהם יוכלו לשרת אתכם נאמנה לאורך זמן. אך אם מדובר על תדירות שימוש נמוכה, אין שום סיבה שתרכשו מנוף חדש – תוכלו להסתפק ביד שנייה ולהוציא ממנה את המיטב.

תוך כמה זמן אתם צריכים את המנוף?

השאלה האחרונה שתספק לכם את הכיוון הנכון ביותר עבורכם היא בתוך כמה זמן אתם צריכים את המנופים בעסק שלכם. אם אתם צריכים את המנופים בדחיפות, לא מן הנמנע כי האפשרות היחידה שלכם היא לרכוש מנוף משומש. אם אתם לא צריכים את המנופים בדחיפות, תוכלו לרכוש לעצמכם אחד חדש – כי ברוב המקרים יש צורך להזמין אותו בהתאם לצרכים שלכם. גם יש זמן עד שמשנעים את המנוף מהמקום שבו הוא נמצא ישירות לבית העסק שלכם.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר ? צור קשר עכשיו!

Call Now Button
Open chat