השכרת מנוף סל לגיזום עצים

השכרת מנוף סל לגיזום עצים מיועדת לעובדי הגינון בעבודות גיזום לגובה. השכרת המנוף מאפשרת להם גישה נוחה, חיסכון בזמן ובעלויות של ציוד, אך מעל לכל, היא בטיחותית ויעילה. המאמר יעסוק בנושא זה.

כיצד פועל מנוף סל?

גננים פרטיים ועיריות בהן העובדים עוסקים בגיזום מחפשים חיסכון בעלויות ויעילות בעבודתם. השכרת מנוף סל מאפשרת להם גישה לגובה על מנת לכרות עצים, לגזום צמרות, לעצב אותם ולהרים את פסולת הגזם. עבודות אלו אינן יומיומיות אך כשצריך הם נעזרים בשירותי השכרת מנוף סל. המנוף מורכב בתוך משאית ויש לו זרוע טלסקופית הידראולית. בקצהו מחובר לוו סל היכול לשאת ציוד ומשקל אדם ולפשט את הפעולות שלו. המנוף עצמו פועל בתנועה סיבובית ומאפשר גישה בכל הזוויות. יש לאזן אותו כשמגיעים לגובה הרצוי ולשמור על כללי הבטיחות.

השכרה חודשית

את השירות מקבלים פר שעה ואין צורך במקדמות או תשלום גלובלי. כל שעת השכרה עולה בהתאם לגובה הנדרש, אך יש לבדוק מספר הצעות מחיר. ישנה אפשרות לשכור את שירותי המנוף על בסיס חודשי באופן קבוע על מנת לחסוך בעלויות. שירותי ההשכרה מיועדים גם לפרטיים, לחברות ועסקים בתחום ההובלה והבניין.

השכרת מנוף סל לגיזום עצים

כיצד מתפעלים את המנוף?

תפעול המנוף קל ונוח ומספיק באדם אחד כדי לתפעל אותו. המערכת עובדת באמצעות שלט והיא מאוד אפקטיבית. חברה מקצועית תדאג גם לבטיחות של האדם הנמצא בסל וגם לציוד מתקדם ואיכותי. כך הגיזום יהפוך לעבודה קלה שתחסוך בכוח אדם, זמן וכסף. בעבר היו קושרים את העובד לעץ והוא היה מטפס עליו עד לגובה שבו היה צריך לגזום. בדרך היה נחבל ונשרט וגם אם לא, העבודה הייתה מסורבלת וקשה. כיום זה לא קיים יותר. הבטיחות חשובה מעל לכל ובשיטה הישנה לא הייתה בטיחות. לפיכך, גיזום העצים הפך לחוויה נעימה בסביבת עבודה בטוחה יותר, כך שאין צורך להסתכן. זה פשוט מאוד. עולים בתוך הסל לגובה הרצוי באמצעות המנוף, מאזנים אותו ומתחילים לעבוד. מועצות ועיריות בכל הארץ מייעלות את מחלקת הגינון באמצעות מנוף סל.

שיתוף ב facebook
אהבתם ? שתפו
שיתוף ב whatsapp
שתפו עם חברים
זקוקים למנוף ?
היי, נעים מאוד, אני תומר.
אם אתם זקוקים למנוף אני זמין בווטצאפ בכל שעה ואשמח לענות לכל שאלה! דברו איתי עכשיו ←