השכרת מנוף סל להתקנות שונות

מנוף סל הוא הכלי המיטבי עבור עובדים המבצעים התקנות ורוצים לשמור על בטיחותם. המאמר יפרט את ההתקנות שניתן לעשות באמצעות מנוף זה.

התקנות להן נדרש מנוף סל

השכרת מנוף סל מאוד נפוצה בקרב עובדי ההתקנות. המנוף מאפשר גישה נוחה לעבודה המתבצעת בגובה רב כאשר אין יכולת להגיע ליעד באמצעות סולם. המנוף מחובר למשאית ובעל זרוע ארוכה שיכולה להגיע לגבהים שונים. בקצה הזרוע מחובר הסל בו נמצא המתקין שיכול לעבוד באופן בטיחותי מבלי חשש מנפילה. בגלל יכולת ההרמה של המנוף והמשקל הרב שהוא יכול לשאת, ניתן להעלות באמצעותו מזגנים, פלטות, חלונות, שקי מלט ועוד. העבודה נעשית בצורה מדויקת ויעילה. לפיכך, טכנאי המזגנים יכול להרכיב מנועי מזגנים בקומות גבוהות. מתקיני אבטחה יעזרו במנוף סל כדי להתקין מצלמות אבטחה לגובה ברחוב ובכביש. עובדי האירועים יתקינו באמצעותו מסכים גבוהים או מתקני שעשועים. גם כאשר יש צורך להתקין או להחליף שלטי חוצות גבוהים עבור משרדי פרסום, עסקים ועיריות, השכרת מנוף סל תהיה אפקטיבית יותר.

למען עובדי החשמל והבניין

חברת החשמל וחשמלאים פרטיים משתמשים במנוף סל על מנת להתקין תאורה, לתחזק אותה ולטפל בתקלות חשמל בעמודי התאורה והחשמל בכל מקום אפשרי. אם זהו בניין משותף, מגרש כדורגל, אולמות אירועים, פארקים או כל אתר אחר. פעמים רבות עובדי החשמל נאלצים לעבוד בתנאי מזג אוויר קשים או בעלטה ולכן חשוב שיהיו מוגנים. מנוף סל שומר על בטיחותם באמצעות רתמות קשירה ומעקה בטיחותי. כל עבודה המתבצעת בגובה רב חייבת להיות בטיחותית ועל כך אין להתפשר. גם פועלי הבניין הרשאים לעבוד בגובה שוכרים שירותי חברה עם מנופי סל. המנוף משמש אותם להעלאה והורדה של חומרי בנין וציוד יקר וכבד, ובאמצעותו הם עובדים במרץ וחוסכים בזמן.

מנוף סל לעבודה בגובה
השכרת מנוף סל להתקנות שונות

עובדי נוי וגינון

כשאנחנו נוסעים ברחובות העיר אנו פוגשים פעמים רבות גננים הנמצאים בתוך מנוף סל ומבצעים גיזום בעצי השדרה והפארק הגבוהים. בעבודתם נדרש דיוק רב בעיצוב העצים או כריתת הענפים. המנוף מעניק להם בטיחות ותפוקה. לסיכום, מנוף סל הוא כלי הכרחי כמעט לכל עובדי התעשייה ויש להשכיל ולהשתמש בו.

שיתוף ב facebook
אהבתם ? שתפו
שיתוף ב whatsapp
שתפו עם חברים
זקוקים למנוף ?
היי, נעים מאוד, אני תומר.
אם אתם זקוקים למנוף אני זמין בווטצאפ בכל שעה ואשמח לענות לכל שאלה! דברו איתי עכשיו ←