עבודה בגובה עם מנופים: כל הדברים שאתם חייבים להכיר !

מנופים – יכולות להיות הרבה מאוד סיבות שבגינן אתם תצטרכו לבצע עבודה בגובה. הסיבות הללו יכולות לחייב אתכם לבצע עבודות בגובה נמוך או בגובה רב, אך בפועל כל עבודה שמתבצעת מעל לפני הקרקע – ניתן להגדיר אותה כעבודה בגובה. ההתייחסות שלכם לעבודה שהיא מעל לפני הקרקע חייבת להיות התייחסות שונה, ואתם כמובן צריכים לקחת את החשיבות בביצוע העבודה ביחד עם הסכנה שהיא מביאה איתה. ברגע שתיקחו את כל הנושאים הללו לתשומת לבכם, אתם יכולים למצוא את עצמכם בשלב שבו אתם תסיימו את העבודה עצמה בהצלחה כבירה.

את רוב העבודות בגובה מבצעים בעזרת מנופים, הם הפכו להיות הכלי היעיל ביותר לביצוע עבודות מכל סוג. ככל הנראה אם אתם נדרשים לבצע גם עבודה במקום גבוה, אתם תבצעו את העבודה עם מנוף ולא עם אף כלי אחר. כמובן שתפעול ועבודה עם הכלי הזה זה לא דבר פשוט, ואתם מהצד שלכם צריכים לעשות כל מאמץ על מנת לבצע את העבודה בצורה האפקטיבית ביותר. אם אתם לא יודעים מה אתם צריכים לעשות או שנשארו לכם שאלות פתוחות – המאמר הבא נועד במיוחד עבורכם.

כאן תוכלו לקבל את כל האינפורמציה החשובה ביותר שאתם מוכרחים להכיר אותה. החל מהשלב שבו אתם נדרשים לבצע את הזמנת המנוף ועד לשלב שבו אתם מבצעים את העבודה עצמה. אם תקפידו על כל הכללים ותבצעו את ההנחיות בדיוק כמו שהמדריך מפרט בפניכם, אתם תמצאו את עצמכם עובדים בטוח – ועובדים בצורה יעילה. לא משנה כמה ניסיון יש לכם בתחום של העבודה בגובה, במדריך הזה אתם תוכלו לשמוע לא מעט אינפורמציה שעשויה לסייע לכם. כל החלטה שאתם תקבלו במעלה הדרך יכולה להיות קריטית, אז אל תגידו שאתם לא ידעתם.

עבודה בגובה עם מנופים – כל הסיבות שלא ישאירו לכם מקום לספק

לפני שאתם רצים להשכיר או לרכוש מנוף, אתם ככל הנראה תרצו לדעת למה מומלץ לכם לבצע עבודות בגובה דווקא עם הכלי הזה. הרי עומדות לפניכם הרבה מאוד אפשרויות, ומהן אתם צריכים לבחור את האפשרות שתוכלו להפיק ממנה את מרב התועלת. כמו שאתם יודעים או כמו שחוויתם על בשרככם, אין מקום לטעויות כאשר עושים משימה בגובה. כל החלטה שאתם עושים חייבת להיות כזאת שאתם עומדים מאחוריה ובטוחים שהיא זאת שתיקח אתכם אל המטרה שהצבתם בתחילת התהליך.

עבודה עם מנופים היא הכי בטיחותית שיש, על כך אין עוררין. זוהי ככל הנראה הסיבה המרכזית שבגללה כל איש מקצוע יספר כי הוא בחר לעבוד דווקא עם מנוף ולא עם אף כלי אחר. העבודה עם המנופים היא הרבה יותר בטוחה, ואתם תוכלו להגיע למצב שהסכנה בעבודה בגובה הופכת להיות מינימליסטית. עם כלים אחרים לצורך הדוגמא הסכנה יכולה להיות הרבה יותר מוחשית, ואתם עלולים למצוא את עצמכם בסיטואציה שהיה עדיף שהייתם מונעים אותה – כי מדובר על סיטואציה שלא נעימה לאף אחד.

כאשר אתם עובדים עם מנוף, אין לכם באמת הגבלה של גובה. כאשר אתם מתחילים לבצע את המשימה בגובה, בחלק מהמקרים אתם תצטרכו להגיע למקומות גבוהים מאוד. לכל כלי יש את הגובה המקסימלי שאליו הוא מסוגל להגיע, ומכאן אתם עוד עשויים למצוא את עצמכם מוגבלים. כאשר אתם עובדים עם מנוף אין לכם שום מגבלה, אתם תאפשרו לעצמכם להגיע לגבהים שעד לא מזמן היו אולי בגדר דמיון מבחינתכם. כך שאתם מהצד שלכם יכולים לבצע את העבודה, מבלי לחשוש לגבי הגובה שאליו אתם צריכים להגיע.

תוכלו להתאים את סוג המנוף, בהתאם לסוג העבודה הנדרשת. כאשר אתם בוחרים באפשרות של עבודה עם מנופים יש לכם כוח חסר תקדים בידיים! אתם תוכלו לבחור מנוף אחד שאיתו תבצעו את העבודה, אותו כלי שהכי יתאים לביצוע המשימה בצורה הטובה ביותר. כך שאין לכם שום סיבה להתפשר, אתם תוכלו לבחור את המנוף המושלם – ומכאן תוכלו לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר. תזכרו כי בסוף כל המאמץ שאתם עושים נדרש בכדי שתוכלו להשלים את המשימה בצורה האפקטיבית ביותר.

העלויות יכולות להיות מאוד נוחות ולרוב גם מאוד משתלמות. אי אפשר להתכחש כי את רוב ההחלטות שלכם בתור בעלי עסק אתם תקבלו על פי שיקולים כספיים. לכן כאשר אתם בוחרים בכלי הזה, אתם תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו אתם לא נדרשים להכניס את היד עמוק מידיי אל תוך הכיס. כיום הצעות המחיר מכל מיני חברות בתחום יהיו משתלמות מאוד, כך שאתם מהצד שלכם אפילו לא תצטרכו לחשוב פעמיים. אתם תבינו כי ביצוע המשימה יהיה מאוד כדאי לא משנה לאיזה כיוון אתם מסתכלים. וזה לא משנה אם העבודה מתבצעת עבור לקוח או עבור העסק שלכם.

מנופים
מנופים

להשכיר או לרכוש מנוף – איזה בחירה תהיה הכי נכונה לעסק שלכם?

אחת מהבחירות הראשונות שאתם צריכים לעשות כאשר אתם ניגשים לעבודה בגובה, היא בחירה בין השכרת מנופים ובין רכישתם – כאשר באופן טבעי לכל אחת מהבחירות יש את ההשלכות שלה. חשוב מאוד שתדעו איזה מבין הבחירות הללו תהיה הבחירה הכי נכונה לעסק שלכם, ותזכרו כי מה שנכון לכולם לא בהכרח יהיה הכי נכון לעסק שלכם. בסופו של יום אתם צריכים למצוא את עצמכם במצב שבו אתם מבצעים את כל סוגי העבודות בגובה, וזה לא משנה אם מדובר על מנוף שנרכש או מנוף שהושכר.

ברוב המקרים ההמלצה היא להשכיר מנוף, כל עוד אתם לא נדרשים לבצע משימות בגובה על בסיס יומיומי. במקרה שבו מדובר על משימות שמתרחשות מעת לעת, אתם לא באמת צריכים להחזיק מנוף בעסק שלכם. מדובר על כאב ראש רציני ועל הוצאות לא קטנות בכלל, דברים שאתם יכולים לחסוך לעצמכם כאשר אתם מבצעים השכרה לצורך ביצוע עבודה ספציפית. כמובן שאתם תוכלו לבחור את מסלול ההשכרה שיהיה הכי מתאים לעסק שלכם, מסלול השכרה שיתאים כמו כפפה ליד.

במקרים אחרים תהיה אפשרות לרכוש מנופים, אך האפשרות הזאת תהיה מומלצת רק כאשר אתם יודעים שאתם הולכים לבצע עבודות בגובה בכל יום. אם אתם הולכים לבצע עבודות כאלה על בסיס יומיומי, אין שום סיבה שתחליטו ללכת על השכרה. למרות כל כאב הראש של החזקת מנוף בעסק עצמו, אתם צריכים להבין כי מדובר על בחירה שאתם לוקחים על עצמכם – זוהי העבודה של העסק שלכם, ואתם לא יכולים לחפש קיצורי דרך. בסוף ההצלחה שלכם תכסה את כל ההוצאות ותהיה שווה את כל הבירוקרטיה מסביב.

אתם לא יודעים איזה מבין האפשרויות הכי טובה לעסק שלכם? כמו שאמרנו לא מדובר על החלטה שאתם יכולים לקחת על רגל אחת, מוטב שתהיו שלמים לחלוטין עם הבחירה שאתם עושים. כל בחירה שגויה עלולה להוביל אתכם למצב שבו אתם תכניסו את העסק לצרות שבהן הוא לא היה אמור לעמוד. תמיד תוכלו להתייעץ עם אנשי מקצוע שמכירים מנופים בצורה הטובה ביותר, הם יוכלו להגיע לכם באופן אישי – איזה מבין הבחירות היא הנכונה ביותר עבורכם.

רוצים לבצע רכישה? היתרונות של רכישת מנופים לעסק שלכם

אם אתם מתלבטים האם לרכוש מנוף לעסק, אתם צריכים להכיר את היתרונות שהאפשרות הזאת מציעה. ברגע שתכירו את היתרונות, יהיה לכם הרבה יותר קל להחליט האם זוהי הבחירה שתיקח את העסק שלכם קדימה. בסופו של יום, לרכוש מנופים לעסק זה לא דבר קל ולא דבר זול, אתם צריכים להיות בטוחים שזה מה שאתם צריכים בנקודה שבה אתם נמצאים.

רכישת מנוף לעסק תאפשר לכם לספק שירות תמידי ללקוחות שלכם ולבצע עבודות בגובה באופן קבוע. כך אתם לא תצטרכו לסרב ללקוחות שלכם או להעמיד את העסק שלכם באור שלילי, אתם תוכלו לספק שירות, וזה משהו שכל לקוח יעריך מאוד וירצה להזמין מכם שירות באופן תמידי. ברגע שעסק איננו יכול לספק ללקוח שירות כזה או שירות אחר, רק אז מופיעים כל אותם סימני שאלה. המטרה שלכם היא להפוך את סימני השאלה לסימני קריאה שלא יותירו שום מקום לספק.

רכישת מנופים לעסק תאפשר לכם לא להיות תלויים באף אחד, אתם תהיו תלויים אך ורק בעצמכם. כאשר אתם משכירים מנוף, אתם תלויים בחברה אחרת שתספק לכם שירות. אך אם החברה שממנה אתם משכירים תעשה טעות, העסק שלכם יהיה זה שיפגע כתוצאה מהמצב. אז למה שתשאירו את המוניטין של העסק שלכם בידיים זרות? אתם צריכים להשאיר את המוניטין של העסק שלכם בידיים שלכם, כך תוכלו לשלוט על כל תקלה ולפתור כל בעיה שעלולה לצוץ.

ברגע שהשימוש במנוף יהיה קבוע, ההוצאות הכספיות על המנוף יתגמדו לעומת ההכנסות שאתם צפויים לקבל. כך שאתם לא בדיוק תפסידו מכל המצב שנוצר, אתם תוכלו להרוויח הרבה מאוד כסף כאשר תסתכלו על התמונה הרחבה. כל זאת בתנאי כאמור שאתם נדרשים לבצע עבודות בגובה באופן תדיר, רק כך תוכלו לראות את ההוצאה על רכישת ואחזקת מנוף כמשהו שהוא שווה לעסק שלכם. הרווח שתוכלו לקבל מהנושא הזה יהיה הרבה יותר גדול ממה שיצא לכם לדמיין, תוכלו להרים את העסק למקומות שלא חלמתם עליהם.

רוצים להשכיר מנוף? היתרונות של השכרת מנופים לעסק שלכם

אם אתם פחות מתלהבים מכל הנושא של הרכישה, אולי דווקא השכרה של מנוף היא צעד שיכול להיות מאוד מתבקש לעסק שלכם. אך גם במקרה הזה בכדי שתוכלו להיות שלמים עם הבחירה שלכם, אתם תהיו מוכרחים לשמוע את כל היתרונות – כך תוכלו לדעת שאתם עושים צעד שיקדם את העסק שלכם. אסור לכם לבחור בצעדים שאתם עוד עלולים לחשוב שהם ייקחו את העסק שלכם לאחור, כי כל צעד לאחור עלול להיות מאוד מסוכן לעתידכם העסקי.

היתרון הבולט ביותר בהשכרת מנופים זה שאתם תשלמו אך ורק על הזמן שבו אתם עושים שימוש במנוף. כלומר המנוף לא נמצא בעסק שלכם ללא כל שימוש, אך אתם כן נאלצים לשלם את כל ההוצאות סביבו. בהשכרה בדיוק כמו בהשכרה של רכב, אתם תקבעו את הזמן שבו יש לכם צורך בכלי הזה – וכך אתם גם בסופו של יום תשלמו.

עוד סיבה להשכיר מנוף קשורה דווקא לכל הבירוקרטיה שיש סביב הרכישה. אתם צריכים לעשות כל מאמץ על מנת להוריד מכם את כאבי הראש המיותרים, כאבי ראש שאתם לא צריכים לשים על עצמכם בזמן שאתם מנהלים את העסק. בזמן שאתם משכירים את הכלי, אתם לא צריכים לשבור את הראש אתם תוכלו לבצע את ההשכרה מתי שנוח לכם. תנו לחברות אחרות לשבור את הראש, ותנו לכם לקצור את הפירות בדיוק מתי שאתם צריכים.

השכרת מנופים תאפשר לכם להשכיר את המנוף שהכי מתאים לצרכים שלכם. לכל משימה בגובה יכול להיות סוג אחר של מנוף שמתאים לביצוע שלה, אז למה שלא תשכירו את הכלי הספציפי למשימה? זה אחד מהיתרונות המשמעותיים ביותר של האפשרות הזאת, יתרון שאתם לא יכולים להקל בו ראש. בסוף לצד כל נושא הבטיחות שעליו נרחיב בהמשך, המטרה הראשית היא לבצע את המשימה בצורה הטובה ביותר. אם תרכשו מנוף חדש אתם תהיו מוגבלים לבצע את כל המשימות בגובה איתו, לפעמים זה יכול להיות לא כל כך נוח.

בטיחות לפני הכול – כך תשמרו על בטיחות בעבודה עם מנופים

עומדים לבצע בקרוב עבודות מנוף? ראשית כל אחרי שתבצעו עבודה בצורה הזאת, יהיה לכם מאוד קשה לבצע עבודות בגובה בצורות שונות – כך שאתם צריכים לקחת את זה לתשומת לבכם. אך באופן עקרוני ישנם כללי בטיחות שאתם צריכים לשמור עליהם כאשר אתם עובדים עם מנופים מכל הסוגים. בכדי שתוכלו בסוף היום להגיע למצב שבו אתם לא רק משלימים את העבודה, אתם עושים את זה בצורה הבטוחה ביותר. כי מספיק שנשקפת סכנה, אפילו הסכנה הקטנה ביותר – ואתם תמצאו את עצמכם במצב הרבה יותר בעיתי. אז איך תוכלו לשמור על הבטיחות בעבודה עם מנוף?

רק עובדים שמוסמכים לעבוד בקבוצה יכולים לבצע את העבודה ולהשתמש בכלים השונים שעומדים לרשותכם. אסור לכם לתת יד למצב בו העסק שלכם יעבור על החוק, ואחד מהחוקים החשובים ביותר בעבודה בגובה הוא שרק אנשים עם הסמכה רשאים לעבוד. כך לפני שעובד כזה או אחר מתחיל את העבודה, עליכם לוודא שיש לו את כל האישורים הנדרשים – אם אין לו את האישור, אתם מהצד שלם לא יכולים להרשות לו לעבוד. אל תיקחו סיכון, כי לא רק שאתם יכולים לקבל קנס – אתם עלולים לסכן את חייו של העובד. כך שאישור עבודה בגובה הוא הדבר הראשון שאתם צריכים לבקש מכל עובד שמגיע לעבוד.

תוודאו מראש כי כל אותם מנופים שנמצאים בעסק שלכם הם תקינים לעבודה, לא משנה אם מדובר על מנוף שרכשתם או שהשכרתם. בסוף המחויבות שלכם בתור בעלי עסק זה לתת לעובדים את כל הכלים על מנת לבצע את המשימה, אך עליכם לוודא כי הכלים תקינים לעבודה. אם המנוף לא ייבדק אתם עלולים למצוא את עצמכם או את אחד העובדים שלכם במצב של סכנה ממשית. לכן אל תזלזלו בנושא הזה, תיקחו אותו במלוא תשומת הלב – גם אם הוא דורש מכם לא מעט מאמץ ולא מעט הוצאות נוספות. האחריות שלכם ושל העובדים במהלך עבודה בגובה היא קריטית להצלחת המשימה כולה.

שימו לב שהעובד מכיר את המשימה שאותה הוא נדרש לבצע, ושהוא יודע בדיוק איך לבצע את המשימה ללא עיכובים מיותרים. עבודה בגובה היא לא משחק ילדים, ואתם מהצד שלכם צריכים לעשות כל מאמץ על מנת לצלוח את המשימה שעומדת לפניכם. זה לא משנה אם אתם עושים את המשימה או שאחד מהעובדים שלכם מבצע אותה – היא צריכה להתבצע על הצד הטוב ביותר. זה בסופו של דבר מה שמבדיל בניכם ובין כל שאר העסקים בתחום שבו אתם נמצאים. לכן לפני שהעובדים עולים על מנופים, אתם צריכים לראות שהם יודעים בדיוק איזה משימה הם צריכים לבצע. ככל שהם יכירו את המשימה טוב יותר, כך תוכלו למנוע בעיות שעלולות להתרחש במהלכה.

זה הזמן להכיר: אילו מנופים הם היעילים ביותר לעבודה בגובה?

לפני שאתם עומדים לבצע משימה בגובה, המשימה הקריטית ביותר שעומדת לפניכם היא לבחור את המנוף שהכי מתאים לאותה משימה. אם מדובר על השכרת מנופים, אתם כמובן תוכלו לבחור לכל משימה את המנוף הייעודי בעבורה. אך אילו אפשרויות עומדות לפניכם? אנו נסקור עבורכם את כל המנופים האפשריים, כך שבזמן אמת אתם תדעו איזה מהם יספק לכם את הסחורה. לעיתים בחירת המנוף היא הבחירה שתעשה את ההבדל בין הצלחה מסחררת ובין כישלון צורם – אתם לא תרצו להיכשל במשימה, לכן עליכם לבחור את המנוף שיתאים לה כמו כפפה ליד.

מנופי סל הם מהאפשרויות השכיחות ביותר שתוכלו לפגוש, וככל הנראה כבר יצא לכם לראות מנופים כאלה. אנו מדברים על מנוף רגיל שבקצה שלו יש משטח מיוחד, המשטח הזה מאוד דומה לסל – ומכאן בעצם מגיע השם של המנוף. המנוף הזה מיועד בעיקר להרמת אנשים או להרמת סחורות לגובה. היתרון המשמעותי ביותר שלו בהשוואה לאפשרויות אחרות היא שהוא משרה תחושת ביטחון לאורך כל העבודה.

מנופי זרוע הם גם בחירה מאוד שכיחה בשנים האחרונות, ולא מעט עסקים וחברות בוחרות דווקא באופציה הזאת. המשימות העיקריות שתוכלו לבצע עם המנוף הזה הן משימות של הרמת דברים כבדים, המנוף הזה מסוגל להרים ציוד מאוד כבד – גם אם כלים אחרים נכשלו במשימה. באמצעות הזרועה שמותקנת עליו ניתן להעביר את הציוד הכבד מנקודה אחת לנקודה אחרת, וכל זאת בקלות מעוררת השראה.

מנופי עגורן ככל הנראה שרק התחלתם לחשוב על מנופים זה המנוף הראשון שדמיינת בראש שלכם. המנוף הזה הוא המנוף שאותו אתם רואים באתרי הבנייה ובכל שאר המקומות, כמעט בכל יום אתם רואים את הכלי הזה במקומות שונים. חשוב שתבינו כי מדובר על מנוף מאוד שכיח, אך הוא לא המנוף היחיד שניתן לעבוד איתו. כך שאם עד כה יצא לכם לחשוב כי זוהי האפשרות היחידה, כעת אתם מגלים עוד המון אפשרויות אחרות שלא ידעתם על קיומן.

אל תתפשרו – כך תבחרו חברה שתספק לכם מנופים לעבודה בגובה

עכשיו אחרי שאתם מכירים את כל סוגי המנופים, אתם תוכלו להתפנות על מנת לבחור את החברה שממנה תקבלו שירות. כאשר אתם בוחרים חברה שכזאת, אתם צריכים לדעת כי מדובר על בחירה לא קשה – האפשרויות הן רבות, וכל טעות קטנה עלולה להיות קריטית. כך שאם אתם לא יודעים בדיוק אילו קריטריונים אתם צריכים לבחון, אנו נעשה לכם סדר. כך שברגע האמת, אתם תוכלו לדעת איזה מבין האפשרויות היא הטובה לעסק שלכם.

תבחרו בחברה עם ניסיון: הניסיון של החברה הוא אחד מהמדדים הקריטיים ביותר שאתם צריכים לשים אליהם לב. ברגע שחברה מגיעה עם ניסיון בתחום, אתם תוכלו לסמוך עליה כמעט בכל צעד שאתם עושים. חברה לא מנוסה ברוב המקרים תתקשה ללוות אתכם בצורה עקבית, ובשלב מסוים אתם עוד עלולים למצוא את עצמכם נשארים באוויר – או שחלילה תיפלו בין הכיסאות.

תבחרו בחברה עם צי מנופים גדול: כמו שכבר שמתם לב, יש לא מעט אפשרויות שעומדות לפניכם כאשר אתם בוחרים את הכלי שאיתו תעבדו. לכל אחת מהאפשרויות יש את היתרונות ואת החסרונות שלה, ואתם מהצד שלכם צריכים לעשות בחירה מנצחת. מכאן השאיפה שלכם היא לבחור חברה שיש לה מבחר ענק של אפשרויות להציע לכם. ככל שיהיו יותר אפשרויות, כך אתם תוכלו לעשות בחירה שמתאימה לכם.

תבחרו בחברה עם מחירים הוגנים: תזכרו כי השכרה של מנוף היא לרוב לא תהיה דבר חד פעמי, ולכן אתם צריכים להגיע למצב שבו אתם מבצעים השכרה במחירים שנוחים לכם. מחירים שתוכלו להרשות לעצמכם לשלם אותם באופן שוטף על מנת לבצע עבודות כאלה ואחרות מעל לפני הקרקע. אם המחירים יהיו מאוד יקרים, אתם עוד עלולים למצוא את עצמכם במצב שבו אתם נמנעים מלבצע עבודות בגובה – וזה יכול להיות פספוס מאוד גדול לעסק שלכם.

תבחרו בחברה המלצות של לקוחות: אין חכם בעל ניסיון, בטח שמדובר על בחירת חברה שהולכת לעבוד אתכם באופן שוטף. מהסיבה הזאת לפני שאתם עושים בחירה כזאת או אחרת, מוטב שתשמעו מה יש ללקוחות אחרים להגיד – זה עשוי לפתוח לכם את העיניים. אם אתם תשמעו המלצות חיוביות, אז אתם ללא ספק עושים בחירה מעולה. אם תשמעו ביקורות שליליות, זה אמור להדליק לכם נורות אדומות במהלך קבלת ההחלטות.

תבחרו בחברה שיש להם את כל האישורים: כבר סיפרנו לכם עד כמה הבטיחות חשובה בעבודה בגובה, ואתם צריכים ליישם את הנושא הזה גם כאשר אתם בוחרים חברה. מוטב שתבחרו בחברה שמחזיקה את כל האישורים ואת כל האסמכתאות הנדרשות – כך אתם תדעו שאתם בידיים הכי טובות. אם לא תבחרו בחברה שמחזיקה באישורים ובאסמכתאות, אתם עוד עלולים להעמיד את עצמכם או את העובדים בסכנת חיים ממשית.

עוברים דירה? תעשו את ההובלה ביחד עם מנוף

אם יוצא לכם בקרוב מאוד לעבור דירה, ככל הנראה אתם שוברים את הראש מי יבצע לכם את ההובלה. הרי ההובלה היא השלב המשמעותי ביותר במעבר דירה, ואתם צריכים לוודא שתוכלו לצלוח את השלב הזה בצורה החלקה ביותר. אל רצונות לחוד ומציאות לחוד, ברוב המקרים הובלת דירה היא כאב ראש רציני – כאב ראש שיפגום בכל ההתרגשות לקראת המעבר עצמו. אז למה שתתפשרו כאשר אתם עוברים דירה? אתם צריכים להיות מרוצים ומאושרים לכל אורך הדרך, בטח כאשר המובילים מגיעים ורוצים להעביר את הציוד מהבית הישן לבית החדש – השלב שבו ההרגשות בשיאה.

אז מה כן תוכלו לעשות? אתם צריכים לעבור דירה עם מנופים! הובלה עם מנוף היא הרבה יותר פשוטה מאשר הובלה עם כל כלי אחר. ברגע שאתם תבינו עד כמה זה משמעותי, אתם לא תחזירו את עצמכם לאחור – כי כאשר אתם עוברים דירה מגיע לכם את הטוב ביותר. אתם צריכים לעשות את המעבר בצורה המהירה ביותר, וזוהי אחת מהסיבות לכך שהמנוף הפך להיות לכלי המבוקש ביותר בהובלה. אם אתם תשאלו אנשים איך הכי מומלץ היום לעבור דירה, התשובה שתקבלו תהיה חד משמעית – כזאת שלא באמת משתמעת לשתי פנים. אז אם חשוב לכם לעבור דירה עם חיוך, אתם צריכים לעבור דירה עם מנוף בלבד.

רוצים שכל הרהיטים יעברו בשלום לדירה החדשה? זוהי אולי משאלת הלב של כל האנשים שנמצאים בשלב של מעבר דירה. החשש שמא הרהיטים ייהרסו כתוצאה מהובלה לא אחראית, הוא יכול להיות חשש שיגרום לכם להיות בפאניקה רצינית לכל אורך הדרך. שוב נזכיר שמעבר דירה צריך להתבצע בצורה החלקה ביותר, ובעזרת מנופים אתם תוכלו להוביל את כל הרהיטים בקלות ובבטיחות מהדירה הישנה לדירה החדשה. אתם לא תהיו בחשש שמא משהו עלול לקרות לרהיטים, כי אין שום סיבה שהם ייהרסו או יינזקו – המעבר כולו יתבצע בדרך הכי בטוחה שיש. אתם תהיו המרוויחים הגדולים אם תבחרו בדרך הזאת, כי כל דרך אחרת תחזיר אתכם לאחור.

מה חשוב לדעת לפני שמתחילים לעבוד עם מנופים?

הגודל של המנוף יכול להיות לעיתים חיסרון משמעותי, ולכן אתם צריכים לקחת את העניין הזה לתשומת לבכם. אתם צריכים לדעת שיש לכם מספיק מקום על מנת לתפעל אותו, כך שלא יהיו בעיות וכמובן שלא תעמידו את עצמכם במצב לא נעים. כמובן שתוכלו לבחור כלים גדולים יותר או כלים קטנים יותר, בסוף עם קצת רצון ותשומת לב אתם תוכלו לעשות את הבחירה המנצחת. כיום המבחר הגדולים של הכלים הוא ללא ספק נקודת זכות גדולה מאוד, נקודת זכות שמאפשר לכם ולכל מי שמעוניין לבצע עבודות בגובה ללא כל בעיה או חשש.

חשוב מאוד לבצע עבודה עם מנופים בצורה הזהירה והבטוחה ביותר. לכן עובדים שאין להם אישור לעבודה בגובה לא יכולים לתפעל את המנוף ולא יכולים לבצע את העובדה בגובה. המפעיל של המנוף חייב להיות איש מקצוע שמנוסה בתחום, כי מנופאי עם ניסיון הוא נכס משמעותי מאוד שאתם צריכים לשמור עליו בשתי ידיים. לא משנה כמה תנסו ללמוד ולא משנה כמה תרצו ללמוד, בסוף הדרך היעילה ביותר ללמוד היא דרך הרגליים. אתם מהצד שלכם לא צריכים להתפשר בבחירת אנשי המקצוע שיעבדו אתכם, כמה שהם יהיו יותר מנוסים – כך העובדה כולה תתבצע בהצלחה. ההצלחה במשימה זה האלמנט שאמור להניע אתכם לכל אורך הדרך.

ברוב המקרים אין שום סיבה מוצדקת לבצע רכישת מנופים לעסק, בטח אם אתם לא עסק שמבצע עבודות בגובה על בסיס קבוע. כיום יש לא מעט חברות מעולות שמציעות השכרת מנוף לכל צורך, וברוב המקרים גם זמני האספקה הם נוכחים במיוחד. כך שאתם מהצד שלכם יכולים להתבסס על האפשרות הזאת, אך תוכלו לדעת שאתם לא צריכים לעשות שום ויתור. האפשרות הזאת היא האפשרות שתגרום לכם גם לא להוציא כסף מיותר, וגם לספק ללקוחות את השירות הטוב ביותר. אתם לא יכולים לסרב לבצע משימות ללקוח, מבחינתכם זה לא אמור להיות משנה אם מדובר על משימות בקרקע או משימות שמתבצעות על הגובה.

כאשר מבצעים עבודה בגובה עם מנופים, חשוב מאוד שיהיו לפחות שני אנשים בו זמנית בסביבה. אולי זה יכול להישמע לכם כמו בקשה, אך מדובר על עניין שהוא בגדר חובה. אתם לא יכולים להשאיר רק בן אדם אחד שיבצע עבודה בגובה, כי עלולות להתרחש לא מעט תקלות – ולכן חשוב מאוד שיהיה מעקב של מספר אנשים. כמובן שככל שיהיו יותר אנשים בסביבה, כך אתם תוכלו לדעת שבכל בעיה יהיה מי שיוכל להבחין או לשים לב. כי בסוף לצד הרצון לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר, ישנו את הרצון לבצע את העבודה בצורה זהירה ובטיחותית – כך שכולם יחזרו בסוף היום הביתה בשלום.

רוצים להשכיר מנופים? כך תוכלו לקבל את המחיר הטוב ביותר

כאשר אתם ניגשים להשכיר מנוף, העלות היא אחד מהאלמנטים שישפיעו עליכם בצורה המשמעותית ביותר. אתם מהצד שלכם תרצו לעשות כל מאמץ על מנת להפחית את העלות, אך בו בזמן לא לפגוע באיכות של השירות ובמיומנות של החברה שממנה מתבצעת ההשכרה. אז איך תוכלו להגיע למצב שבו אתם משכירים מנופים במחיר ששווה לכל כיס? אנו כאן על מנת לתת לכם כמה טיפים, טיפים שיכולים להיות מאוד יעילים עבורכם.

אל תחפשו להשכיר מנוף בדקה ה-90, כי ככל שתיזכרו יותר מאוחר כך תצטרכו לשלם יותר. מוטב יהיה שתבצעו את ההשכרה מוקדם ככל האפשר, כך תוכלו לשריין את המנוף שהכי נוח לכם לעבוד איתו. הדובדבן שבקצפת יהיה שאתם תוכלו גם ליהנות ממחיר מאוד אטרקטיבי, כזה שלא יעמיד אתכם במצב שבו תצטרכו אפילו לחשוב פעמיים.

תבצעו השוואת מחירים, אל תהיו נעולים על חברה אחת ספציפית שממנה תבצעו את ההשכרה. ככל שתקבלו הצעות מחיר מיותר חברות, כך תוכלו להגדיל את הסיכוי שתקבלו הצעה זולה ואטרקטיבית יותר. ברגע שאתם משווים מחירים – אתם מעבירים את הכוח לידיים שלכם. בתור צרכנים כאשר הכוח נמצא בידיים שלכם זה פלוס מאוד רציני.

תנסו לחפש חברות להשכרת מנופים בערים אחרות, אתם לא חייבים לחפש חברות אך ורק מהעיר שבה אתם נמצאים. גם כאן בדומה לאפשרות של השוואת המחירים, אתם תגדילו את כמות האופציות שעומדות לרשותכם – וכך תוכלו לקבל הצעות מחיר אידיאליות. לא מן הנמנע כי בערים השכנות הצעות המחיר הן זולות יותר מאשר בעיר שבה אתם מתגוררים.

הקציבו לעצמכם מראש תקציב מקסימאלי שאותו אתם לא מתכננים לעבור. ברגע שיש לכם תקציב מוגדר מראש, יהיה לכם הרבה יותר קל לעבוד ואפילו גם להתמקח עם חברות שונות. אתם מהצד שלכם לא צריכים להראות גמישות, כי רק כך תוכלו לקבל הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה. הסיכון שתכניסו את עצמכם לצרות כאשר אתם לא מעמידים תקציב מקסימאלי הוא גבוה – אל תעשו את זה לעצמכם בשום שלב.

חשוב מאוד לבצע עבודה עם מנופים בצורה הזהירה והבטוחה ביותר. לכן עובדים שאין להם אישור לעבודה בגובה לא יכולים לתפעל את המנוף ולא יכולים לבצע את העובדה בגובה. המפעיל של המנוף חייב להיות איש מקצוע שמנוסה בתחום, כי מנופאי עם ניסיון הוא נכס משמעותי מאוד שאתם צריכים לשמור עליו בשתי ידיים. לא משנה כמה תנסו ללמוד ולא משנה כמה תרצו ללמוד, בסוף הדרך היעילה ביותר ללמוד היא דרך הרגליים. אתם מהצד שלכם לא צריכים להתפשר בבחירת אנשי המקצוע שיעבדו אתכם, כמה שהם יהיו יותר מנוסים – כך העובדה כולה תתבצע בהצלחה. ההצלחה במשימה זה האלמנט שאמור להניע אתכם לכל אורך הדרך.

ברוב המקרים אין שום סיבה מוצדקת לבצע רכישת מנופים לעסק, בטח אם אתם לא עסק שמבצע עבודות בגובה על בסיס קבוע. כיום יש לא מעט חברות מעולות שמציעות השכרת מנוף לכל צורך, וברוב המקרים גם זמני האספקה הם נוכחים במיוחד. כך שאתם מהצד שלכם יכולים להתבסס על האפשרות הזאת, אך תוכלו לדעת שאתם לא צריכים לעשות שום ויתור. האפשרות הזאת היא האפשרות שתגרום לכם גם לא להוציא כסף מיותר, וגם לספק ללקוחות את השירות הטוב ביותר. אתם לא יכולים לסרב לבצע משימות ללקוח, מבחינתכם זה לא אמור להיות משנה אם מדובר על משימות בקרקע או משימות שמתבצעות על הגובה.

כאשר מבצעים עבודה בגובה עם מנופים, חשוב מאוד שיהיו לפחות שני אנשים בו זמנית בסביבה. אולי זה יכול להישמע לכם כמו בקשה, אך מדובר על עניין שהוא בגדר חובה. אתם לא יכולים להשאיר רק בן אדם אחד שיבצע עבודה בגובה, כי עלולות להתרחש לא מעט תקלות – ולכן חשוב מאוד שיהיה מעקב של מספר אנשים. כמובן שככל שיהיו יותר אנשים בסביבה, כך אתם תוכלו לדעת שבכל בעיה יהיה מי שיוכל להבחין או לשים לב. כי בסוף לצד הרצון לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר, ישנו את הרצון לבצע את העבודה בצורה זהירה ובטיחותית – כך שכולם יחזרו בסוף היום הביתה בשלום.

לסיכום – רוצים לבצע עבודה בגובה? תעשו את זה רק עם מנופים

אז אחרי שהכרתם את העולם של המנופים לעומק, כעת אתם יכולים להגיע למצב שבו אתם עושים את הבחירה הנכונה. אתם לא רק תבצעו את העבודה הטובה ביותר בגובה, תאם תוכלו להגיע למצב שבו אתם בוחרים את הכלי האידיאלי לביצוע המשימה. זה כוח חסר תקדים שיכול לקדם אתכם הלאה, ויסייע לכם לספק לעסק וגם ללקוחות את הטוב ביותר לכל אורך הדרך. אתם חייבים לחשוב איך תוכלו לייחד את העסק שלכם בהשוואה לכל שאר המתחרים, בסוף זה יכול להיות האקס פקטור שלכם. כל הלקוחות יבינו כי אתם הכי מקצועיים בתחום ואצלכם הם יוכלו לקבל כל דבר שהם צריכים.

כמו שיצא לכם להבין השימוש במנוף לא מיועד לכל אחד, ויש כאן נורת אזהרה מאוד גדולה שאתם צריכים לשים אליה לב. אתם לא יכולים להתעלם ממנה, כי אם תחליטו להתעלם ממנה אתם עוד עלולים לסכן את חייכם ואת חייהם של שאר העובדים. עבודה עם מנוף היא לא משחק ילדים, ואתם מהצד שלכם צריכים להתייחס אליה ברצינות הנדרשת. לא משנה באיזה כיוון אתם תסתכלו, אם לא תשמרו על הבטיחות שלכם ושל כל האנשים בסביבה – אתם לא תוכלו לבצע את המשימה כנדרש. אז אל תחפשו קיצורי דרך, זה רק יחזיר אתכם בכל פעם מחדש היישר אל נקודת ההתחלה.

זה לא באמת משנה אם אתם עומדים לבצע עבודה מורכבת בגובה או עבודה פשוטה בגובה, מנופים יהיו הכלי היעיל ביותר לביצוע המשימה. אתם רק צריכים לעבוד ביחד עם החברות המובילות בתחום, כך תוכלו לדעת שכל בחירה שאתם תעשו תהיה הבחירה המושלמת והנכונה ביותר בהתאם לאותה סיטואציה. ברגע שתמצאו את החברה המקצועית והמיומנת ביותר, בתוך זמן קצר אתם תוכלו לעלות על הגל. אתם תוכלו לבצע עבודות בגובה מכל סוג, תוך שמירה על בטיחות ועל מקצועיות – כפי שאתם דורשים מהעסק שלכם. אז אל תתפשרו כאשר אתם מבצעים עבודה בגובה, תעשו את העבודה עם מנוף ובתוך זמן קצר תוכלו לקצור את הפרות.

שיתוף ב facebook
אהבתם ? שתפו
שיתוף ב whatsapp
שתפו עם חברים
זקוקים למנוף ?
היי, נעים מאוד, אני תומר.
אם אתם זקוקים למנוף אני זמין בווטצאפ בכל שעה ואשמח לענות לכל שאלה! דברו איתי עכשיו ←